Ви будете здивовані! Вчені заявили про нову користь кориці для організму людини

У дослідженні, проведеному Йокогамським національним університетом в Японії, вчені виявили, що у кориці є сполука, яка впливає на ріст волосся. Це відкриття слідує за попередніми висновками, що "гормон кохання" окситоцин також може стимулювати ріст волосся, хоча його застосуванню перешкоджає розмір молекул і здатність проникати в шкіру, передають Патріоти України.

Вчені розглядали здібності кінамінової кислоти, яка міститься в китайській кориці (Cinnamomum cassia) і виявили, що вона має потенціал для стимулювання росту волосся в лабораторних умовах.

Ця кінамінова кислота також присутня у різних продуктах харчування, зокрема у цитрусових, винограді, какао, та деяких овочах, включаючи броколі та капусти. Вона здатна підвищувати еластичність шкіри, взаємодіючі з рецепторами окситоцину.

Результати дослідження показали, що в той час, коли окситоцин сам по собі сприяє збільшенню росту волосся в 1,3 раза, кінамінова кислота збільшує цей показник в 1,25 раза.

Цей висновок, на думку вчених, показує цю сполуку як перспективну природну альтернативу для стимуляції росту волосся, використовуючи її властивості модулювати рецептори окситоцину. Результати цього дослідження відкривають шлях до потенційно нових методів лікування випадіння волосся, що використовують переваги кінамінової кислоти, отриманої з китайської кориці та інших поширених харчових джерел.

Як правильно варити пельмені і для чого потрібно додати в процесі варіння склянку холодної води

вівторок, 16 липень 2024, 18:02

Мало просто так взяти і всипати пельмені в киплячу воду, щоб страва вийшла смачною і ситною, передають Патріоти України. Прийнято під час готування додавати лавровий лист, сіль та інші улюблені спеції, щоб смак та аромат були більш насиченими. Однак, ц...

Дуже смачно! Як приготувати сирний крем-суп за 40 хвилин

вівторок, 16 липень 2024, 17:15

Якщо у вас закінчилися ідеї й не знаєте, що смачненьке приготувати на обід, то порадуйте рідних ніжним крем-супом. Всього 40 хвилин часу і страва буде готова, передають Патріоти України. Інгредієнти:1,2 л бульйону або води5 середніх картоплин2 плавлен...