Ви будете здивовані! Вчені знайшли найкращий час доби для ухвалення важливих рішень

Нейробіолог Рассел Фостер з Оксфордського університету розповів, що ухвалювати важливі рішення краще в період між 11:00 і 12:00. За його словами, вибір часу обумовлений підвищенням когнітивних здібностей, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Професор Фостер пояснив, що саме в цей час когнітивні здібності та швидкість реакції людини перебувають на піку. Крім того, цей часовий проміжок характеризується підвищенням настрою. Це означає, що ухвалене рішення буде досить виваженим і обдуманим. Під час обмірковування будь-яких дій увечері втома, що накопичилася, може знизити результативність.

Також учений зазначив, що зазначений часовий період оптимальний для того, щоб попросити про послугу або отримати відповіді на питання, які давно цікавлять. Це також зумовлено підвищенням концентрації в організмі людини гормону дофаміну. У зв'язку з цим імовірність отримання потрібної відповіді або пропозиції допомоги зростає.

А ви це знали? Навіщо досвідчені кулінари обдають окропом картоплю перед смаженням

понеділок, 15 квітень 2024, 15:08

Ми звикли до того, що картоплю вимочують перед смаженням у холодній воді. На цей процес можна виділяти цілу годину, передають Патріоти України. При такому підході можна позбутися крохмалю, що робить картоплю легшою і апетитною. Деякі господині люблять ...

Секрет досвідчених господинь! Як розм’якшити затверділий сир

понеділок, 15 квітень 2024, 14:07

При тривалому зберіганні будь-який твердий сир почне покриватися кіркою, яку потрібно зрізати. Якщо ж неправильно зберігати продукт (наприклад, без плівки), він затвердіє і пожовтіє значно раніше, передають Патріоти України. Втім, перетворення на «камі...