Ви будете здивовані! Виберіть чашку і дізнайтеся більше про свій характер

Чашка з якої ми любимо пити чай, є відображенням нашої особистості. Ми вибираємо її дійсно випадково і часто вкладаємо в це емоції, які навіть не усвідомлюємо, передають Патріоти України.

Сьогодні ми приготували для вас психологічний тест, заснований на асоціації вашого вибору з особистими рисами вашого характеру. Подивіться на зображення представлене вашій увазі, і виберіть одну з чашок, з якої ви б хотіли пити свій ранковий чай або каву. Ваш вибір багато розповість про особливі риси вашого характеру.

Якщо ви вибрали чашку:

No1.

Ця проста, на перший погляд чашка, розкриває ваші чудові погляди на життя. Ви завжди тримаєте свої емоції під контролем, і навколишні вас люди, бачать в вас врівноважену і спокійну людину.

Ви можете приймати швидкі і правильні рішення, і ніхто не може маніпулювати вами. Ви цінуєте в людях щирість і чесність, при цьому ненавидите брехню.

No2.

Ви дуже чуйні і можете створити атмосферу любові навколо себе. Ви цінуєте моменти благополуччя і можете в повній мірі насолоджуватися ними.

Сім'я дуже важлива для вас, і вам подобається оточувати себе не тільки родичами, а й друзями. Ви приємний компаньйон для всіх. У житті вам потрібна впевненість, почуття безпеки і стабільності.

No3

Ви чутливі і сприйнятливі всередині, але сильні зовні. Вам подобається мріяти, але якщо ви зустрінете у своєму житті перешкоди, ви зможете їх легко і ефективно подолати.

Ви любите допомагати іншим і ненавидите несправедливість. Ось чому люди часто звертаються до вас за порадою чи допомогою.

No4.

Ви динамічна людина, яка постійно потребує змін і нових імпульсів. Тільки якщо ви йдете вперед, ви відчуваєте, що ви живі.

Ви любите все нове, ви ковтаєте всі нові тенденції, і можете швидко вчитися і отримувати нові знання. Ви любите подорожувати, нові місця, знайомство з новою культурою і нові емоції. Ви два в одному, учень і тренер.

No5.

Ви любите щирість і ненавидите людей, які маніпулюють, обманюють і ведуть нечесну гру. Ви завжди надаєте підтримку і допомагаєте своїй родині. Ваші близькі та друзі можуть покластися на вас в будь-який час і повністю довіряти вам.

Якщо ви вирішуєте щось, ви в повній мірі впевнені в своїй правоті. Ви сучасна і просунута в усіх відношеннях людина. Найважливіші життєві цінності для вас ясні і непохитні.

No6.

Ви пишаєтеся своїм життєвим досвідом, і вмієте його використовувати в різних ситуаціях. Ви раціональні і відпускаєте емоції там, де це вам необхідно. Ви можете бути щедрими в житті і любові.

Ви можете зробити все для свого партнера, щоб мати можливість просто бути поряд з ним. Ви можете підтримувати дружні відносини протягом багатьох років, але якщо хтось зрадить вашу довіру, ви просто не зможете його пробачити.

Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

субота, 23 вересень 2023, 21:09

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, переда...

Смачніше за "Вінегрет"! Рецепт салату з буряків та квашених огірків на перекус

субота, 23 вересень 2023, 17:30

Салат із буряка - це бюджетна страва на кожен день: на обід, вечерю, перекус та до будь-якого гарніру. Варто відзначити, що буряк поєднується з усіма іншими овочами, фетою та бринзою, горіхами та навіть чорносливом. Заправити страву можна майонезом, ол...