Ви могли не здогадуватись: Які функції таємно розряджають Android

При покупці телефону, люди звертають увагу не тільки на його технічні характеристики та зовнішній вигляд, а на й те, скільки акумулятор може тримати заряд. Не завжди є можливість вчасно зарядити свій смартфон, а якщо батарея швидко розряджається, то це дуже заважає у повсякденному житті, передають Патріоти України.

Акумулятор може швидко втрачати заряд через несправність, неправильне заряджання або через деякі функції в телефоні. OBOZREVATEL дізнався, що потрібно робити, щоб уникнути такої ситуації.

Активний екран

Така функція розряджає ваш Android у чотири рази швидше. В телефоні ви можете її знайти під назвою "Always On Display". Зайдіть у налаштування та виберіть "Активний екран та блокування" та натисніть на "Активний екран".

Є багато сповіщень, які "пробуджують" екран і це впливає на стан батареї.

Живі шпалери

Навіть така дрібниця, як анімоване зображення, може швидко розрядити ваш телефон. Така картинка вимагає від процесора постійної роботи, що знижує заряд акумулятора. Краще обирайте статичні фото.

Вібрація смартфона

Коли до вас хтось телефонує або приходить повідомлення, то телефон починає вібрувати. Краще уникайте такої функції, якщо ви отримуєте багато сповіщень та дзвінків кожного дня. Це не тільки швидко розрядить смартфон, а й негативно вплине на стан акумулятора.

У шафі буде пахнути, як в дорогому спа - дешеві та прості методи, які працюють

середа, 29 листопад 2023, 8:15

Якщо хоч раз ви стикалися з проблемою затхлого запаху речей, які лежать у шафі якийсь час, ця стаття точно для вас. Раніше ми розповідали, як вивести плями з одягу, скориставшись бюджетним продуктом. Сьогодні поговоримо про те, як зберегти свіжість реч...

Ви будете здивовані! Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 7:55

Лікар розповів про п'ять продуктів, які всі вважають корисними, а вони насправді такими не є і підвищують цукор у крові, передають Патріоти України з посиланням на TikTok доктора Міджа Брауна. Які продукти підвищують рівень цукру в крові . Зазначимо,...