Ви неправильно перете махрові рушники: ТОП-2 нюанси, про які слід знати

Буває так, що махрові рушники, які ви придбали, більше не такі м’які та пухнасті, як були при покупці, вони стали жорсткими та менш приємними на дотик. Це пов’язано з неправильним способом прання, передають Патріоти України.

Однак не слід засмучуватися, адже є ефективний метод, який поверне вашим рушникам їхню первісну м’якість і пишність.

Щоб уникнути необхідності пошуку нових махрових рушників, можна вдатися до однієї простої поради, яка поверне їм початковий стан. Все, що вам знадобиться, це оцет та тенісні м’ячі, пише prostoway.

Як прати махрові рушники: 2 важливі моменти

  1. Замість використання прального порошку варто застосовувати гель для прання, що відчутно покращить результати прання і збереже м’якість тканин.
  2. Для покращення якості прання можна покласти кілька тенісних м’ячиків у пральну машину під час процесу. Замість звичайного кондиціонера додайте трохи оцту у відсік для кондиціонера. Прати треба за температури 40 або 60 градусів.

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...

Що обов'язково поставити на новорічний стіл 2024 і що не можна: Чим задобрити Дракона

четвер, 7 грудень 2023, 7:37

Традиція вшановувати символ року прийшла до нас із китайської культури. Символ 2024 року - Зелений Дерев'яний Дракон. Саме він диктує правила, за якими цей рік краще зустрічати. Розповідаємо, що поставити на Новий рік на стіл - які страви припадуть до ...