Ви відчуваєте їх щодня! Негативні емоції, що прискорюють старіння

З емоціями пов'язано не тільки виникнення хвороб, а й процес старіння. Що більше в нас негативу, невисловлених переживань, образ, стресів, то швидше ви старієте, передають Патріоти України.

Це позначається і на здоров'ї, і на зовнішності, а іноді спочатку тільки на здоров'ї, і навіть якщо ви маєте нормальний вигляд, водночас самі відчуваєте себе набагато старшими, ніж ви є, інформує Ukr.Media.

Чому старіння пришвидшується

Одна з головних причин старіння — припинення оновлення та поділу клітин. Як це пов'язано з емоціями? Дуже просто. Коли ви постійно втомлюєтеся, нічого в житті вас не тішить, у вас накопичилося багато поганих почуттів та емоцій, ви подаєте сигнал організму про те, що ви більше так жити не можете, на вас все навалилося, все надто важко. Він уповільнює процеси оновлення та запускає програму старіння, оскільки вважає такі умови несприятливими для свого життя.

В результаті всі обмінні процеси в організмі сповільнюються, а потім поступово відбуваються збої в здоров'ї, зміни в зовнішньому вигляді. І доки ви живете під таким «гнітом», організм існуватиме в такому процесі.

Плюс — невисловлені емоції залишаються в тілі, накопичуючись у вигляді шлаків, каміння, підвищеного холестерину що теж погано позначається на вашому здоров'ї та загальному стані.

Старіти допомагають стереотипи

Процес старіння прискорюють також ваші власні настанови та знання — науково обґрунтовані чи ні, не має значення. Якщо ви прочитали, що старість починається з 40, ваш організм вже налаштований. Якщо ви запам'ятали, що у вашої мами волосся почало сивіти вже в 35, то й у вас буде так само. Винні нібито гени. Але з погляду психосоматики гени — це набір переконань, вірувань, уподобань про той чи інший процес, захворювання. Адже спадковість у стані здоров'я насправді зовсім не обов'язково має перейти до тебе. Але ви самі переконуєте у цьому організм.

Емоції, які пришвидшують старіння

 1. Стрес. Тільки короткий стрес, навпаки, здатний мобілізувати організм і цим навіть омолодити його, а ось тривалий процес запускає старіння.
 2. Пригнічена агресія, образа. Чим більше придушуються емоції, тим більше проблем вони приносять здоров'ю. Дуже важливо їх відпускати і не збирати в собі. Вони порушують роботу серця, судин, органів дихання, призводять до затискачів у м'язах.
 3. Самотність, туга, невдоволення життям. Також порушують роботу серця, псують здоров'я суглобів.
 4. Почуття провини. Ця негативна емоція обертається на діабет, депресію, зайву вагу, призводить до хронічних захворювань.

Як повернути старіння назад

 1. Усвідомте, які емоції можуть викликати хвороби, що заважає вам жити.
 2. Візьміть відповідальність за своє життя, не перекладайте її на обставини чи інших людей.
 3. Постарайтеся розібратися в конфліктах між «хочу» та «треба» на свою користь.
 4. Не тягніть всю сім'ю на собі, розподіляйте обов'язки.
 5. Згадайте свої мрії, бажання.
 6. Висипайтеся.
 7. Правильно та смачно харчуйтеся.
 8. Більше рухайтеся.
 9. Вчіться радіти життю. Почніть з маленьких радостей, а потім переходьте до більш масштабних, виконуйте свої бажання.
 10. Частіше посміхайтеся.

Що робити, щоб деруни не розвалювалися

четвер, 13 червень 2024, 18:13

Якщо ви також любите деруни, тоді вміння їх готувати дуже потрібне. На перший погляд, все надзвичайно просто та зрозуміло. Треба потерти картоплю, додати кілька інгредієнтів та швидко посмажити деруни. А що ж робити, якщо вони вирішили розвалюватися, п...

Навіщо заливати печінку окропом на 2 хвилини: Ось якою вийде страва

четвер, 13 червень 2024, 17:12

Якщо продукт деякий час полежить у молоці, то він втратить гіркоту і набуде ніжності. Однак досвідчені господині ще заливають печінку окропом. Такий спосіб замочування має кілька переваг перед “молочним”. По-перше, він забирає менше часу. По-друге, стр...