Ви витирали пилюку неправильно! Простий трюк, який значно покращить прибирання

Витирання пилу може бути справжнім покаранням, адже ганчірка здіймає частину забруднення у повітря, і скільки не три, воно все одно потім осяде назад. Саме тому багато хто змочує ганчірку водою або зволожує її засобом від пилу. Виявляється, це погана ідея. Як правильно витирати пил, розповіли блогери передають Патріоти України.

Корисний лайфхак показали експерти з прибирання Парді та Фігг, які ведуть TikTok з простими, але ефективними порадами на понад 220 тисяч підписників.

Виявляється, волога тільки заважає ефективно видаляти пил. У ролику блогери спеціально протирають мокрою ганчіркою бачок білого унітазу, щоби результати були показовішими – на поверхні залишилось чимало пилу, який просто збився у грудки.

Порада експертів полягає у тому, що перед вологим прибиранням пил треба зібрати сухою ганчіркою з мікрофібри. Оскільки це безворсовий матеріал, він не залишає по собі зайвих слідів, натомість дрібні часточки разом із пиловими кліщами, налипають на ньому.

У коментарях хтось із глядачів ролика пожартував, що можна для цього ж скористатись і пилососом. "Це теж відмінно працює!", – відповіли Парді та Фігг.

Перевірте себе! Вибрана вами тварина підкаже, чого не вистачає у вашому житті

субота, 25 березень 2023, 11:12

Характер людини тісно переплетений з долею, а психологічні тести здатні дати підказку - куди далі рухатися, щоб бути успішним і щасливим, передають Патріоти України. Іноді здається, що все добре, але десь на краю підсвідомості ховається думка, а може н...

Будуть заздрити всі сусіди! Як правильно посадити картоплю, щоб урожай був вдвічі більшим за звичайний

субота, 25 березень 2023, 10:58

Картопля може дати врожай удвічі вищий за звичайний, якщо врахувати деякі особливості при її посадці, а також при подальшому догляді за городом. Причому ці секрети не вимагатимуть додаткових витрат, а також забезпечать природний захист цієї культури ві...