Ви витирали пилюку неправильно! Простий трюк, який значно покращить прибирання

Витирання пилу може бути справжнім покаранням, адже ганчірка здіймає частину забруднення у повітря, і скільки не три, воно все одно потім осяде назад. Саме тому багато хто змочує ганчірку водою або зволожує її засобом від пилу. Виявляється, це погана ідея. Як правильно витирати пил, розповіли блогери передають Патріоти України.

Корисний лайфхак показали експерти з прибирання Парді та Фігг, які ведуть TikTok з простими, але ефективними порадами на понад 220 тисяч підписників.

Виявляється, волога тільки заважає ефективно видаляти пил. У ролику блогери спеціально протирають мокрою ганчіркою бачок білого унітазу, щоби результати були показовішими – на поверхні залишилось чимало пилу, який просто збився у грудки.

Порада експертів полягає у тому, що перед вологим прибиранням пил треба зібрати сухою ганчіркою з мікрофібри. Оскільки це безворсовий матеріал, він не залишає по собі зайвих слідів, натомість дрібні часточки разом із пиловими кліщами, налипають на ньому.

У коментарях хтось із глядачів ролика пожартував, що можна для цього ж скористатись і пилососом. "Це теж відмінно працює!", – відповіли Парді та Фігг.

Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

субота, 23 вересень 2023, 21:09

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, переда...

Смачніше за "Вінегрет"! Рецепт салату з буряків та квашених огірків на перекус

субота, 23 вересень 2023, 17:30

Салат із буряка - це бюджетна страва на кожен день: на обід, вечерю, перекус та до будь-якого гарніру. Варто відзначити, що буряк поєднується з усіма іншими овочами, фетою та бринзою, горіхами та навіть чорносливом. Заправити страву можна майонезом, ол...