Ви здивуєтеся: ТОП-7 продуктів, які не можна зберігати у холодильнику

Багато хто ставиться до зберігання продуктів просто: якщо вони швидко псуються, то їх зберігають в холодильнику. Логіка в цьому, зрозуміло, є, проте цей підхід є помилковим. Існує низка продуктів харчування, які не можна зберігати в холодильнику, передають Патріоти України.

Яблука та груші

Найкраще їх зберігати прямо на кухні, оскільки холодна температура призведе до того, що вони швидко зіпсуються, втратять свій смак та аромат.

Заморські фрукти

Найправильніше їх теж зберігати тільки при кімнатній температурі. Перебуваючи в холоді, вони починають не тільки псуватися раніше терміну, але й накопичувати у своєму складі речовини, шкідливі для здоров’я.

Цибуля

Її можна покласти в холодильник лише на 15 хвилин для того, щоб не плакати під час нарізання. А ось зберігання в холодильнику – ідея не найкраща.

Крім того, що вона стане м’якою та не смачною, її “аромат” рознесеться по всій камері.

Помідори

Через низьку температуру вони починають дуже швидко псуватися. Намагайтеся купувати їх небагато, щоб потім не викидати. Зберігати їх можна лише за кімнатної температури.

Мед

Цінний продукт “любить” прохолодне і темне місце, проте холодильник для цієї мети не підійде: низька температура геть-чисто позбавить мед всіх корисних для здоров’я властивостей і якостей.

Банани

Фрукти дуже швидко стають непридатними і псуються через низьку температуру. Для бананів найоптимальнішим місцем стане кухня.

Шоколад

За великим рахунком ви можете зберігати його в холодильнику, якщо не боїтесь того, що він втратить зовнішню привабливість: через низьку температуру виникає неприємний наліт зверху.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...