Виберіть дзеркало - і прочитайте риси вашої особистості, про які ви не знали

Психогеометрія є досить новою технікою для оцінки різних типів особистості. Коли ми бачимо ряд форм, нашу увагу автоматично привертає одна з них, передають Патріоти України.

Цей вибір визначається освітою, навколишнім середовищем, досвідом взаємин, професією, а також характеристиками когнітивного функціонування.

Це означає, що результати цього тесту можуть змінюватися з плином часу, в залежності від змін, які відчувають люди.

1. Коло

Люди, які обрали це дзеркало зосереджуються на навколишньому середовищі, а не на собі: вони прагнуть зробити все можливе, щоб ощасливити своїх друзів, родичів і колег. Вони чудові слухачі, які можуть дати цінні поради і «почитати» інших людей.

У будь-якому конфлікті вони готові грати роль миротворців, але вони не завжди відчувають межі приватності і можуть вступати в розмови навіть з незнайомими людьми.

Люди «кола» нелогічні і непослідовні, трохи ледачі, щедрі і чутливі. Як правило, у них глибокий і приємний голос і гарне почуття гумору. Вони характеризуються непереборним шармом, ентузіазмом в мові і любов’ю до зручного і навіть повсякденного одягу.

2. Трикутник

Люди, які обрали це дзеркало, володіють лідерськими якостями. Однак, вони більше зосереджені на просуванні, ніж на роботі і продуктивності.

Вони зосереджені на своїх власних цілях і відчувають себе добре в умовах високої конкуренції, вони знають, як приймати рішення не тільки щодо себе, а й інших, і їм це дуже подобається.

Ці люди дорожать своєю репутацією, але неохоче допускають помилки, хоча в будь-якій ситуації вони можуть побудувати ефективний і змістовний діалог, гідний найталановитіших політиків. Їх поважають, іноді навіть бояться.

Що стосується особистих якостей цієї людини, вони вважають за краще йти на роботу раніше за інших, навряд чи є ситуація, яка може дестабілізувати їх, вони прагнуть бути повністю поінформованими і знають, як вирішувати проблеми, вони гарні для командної роботи.

3. Квадрат / прямокутник

Приймаючи рішення, ці люди керуються принципами логіки і можуть самоорганізовуватися, як і навколишні, тому вони зазвичай займають адміністративні посади. Їх старанність в поєднанні з рішучістю і впертістю робить їх дуже ефективними в вирішенні проблем.

Ті, хто вибирають прямокутник, характеризуються практичністю, пунктуальністю, раціональним мисленням, повагою до умовностей, вірністю в особистих відносинах і в своїх ідеях.

Вони вважають за краще говорити тихо і без поспіху, їм не подобається підвищувати голос, але їм важко спілкуватися через відсутність бажання виділитися: їх мова сповнена штампів і кліше. Представники цього типу особистості чисті і суворі, що проявляється в їх виборі одягу.

Не робіть так! Проктолог назвала щоденні звички, що "руйнують" кишечник

вівторок, 5 березень 2024, 11:07

Повсякденні та безневинні на перший погляд звички негативно впливають на стан кишечника людини. Про це розповіла проктолог Віталіна Петрова, передають Патріоти України. Як зазначила лікарка, слід обмежити споживання кави. Справа в тому, що цей ароматни...

А ви це знали? Як кава може знизити ризик діабету

вівторок, 5 березень 2024, 10:15

Десятиліття тому багато вчених вважали, що вживання кави шкідливе для здоров'я. Але кава пережила дивовижний поворот. Дослідження за дослідженням показують, що щоденне вживання однієї-двох чашок кави - з кофеїном або без кофеїну - може подовжити тривал...