Виберіть дзеркало на картинці - і дізнайтеся свої ключові риси, ви могли не знати про це!

Психогеометрія є досить новою технікою для оцінки різних типів особистості. Коли ми бачимо ряд форм, нашу увагу автоматично привертає одна з них, передають Патріоти України.

Цей вибір визначається освітою, навколишнім середовищем, досвідом взаємин, професією, а також характеристиками когнітивного функціонування. Це означає, що результати цього тесту можуть змінюватися з плином часу, в залежності від змін, які відчувають люди.

1. Коло

Люди, які обрали це дзеркало зосереджуються на навколишньому середовищі, а не на собі: вони прагнуть зробити все можливе, щоб ощасливити своїх друзів, родичів і колег. Вони чудові слухачі, які можуть дати цінні поради і «почитати» інших людей.

У будь-якому конфлікті вони готові грати роль миротворців, але вони не завжди відчувають межі приватності і можуть вступати в розмови навіть з незнайомими людьми.

Люди «кола» нелогічні і непослідовні, трохи ледачі, щедрі і чутливі. Як правило, у них глибокий і приємний голос і гарне почуття гумору. Вони характеризуються непереборним шармом, ентузіазмом в мові і любов’ю до зручного і навіть повсякденного одягу.

2. Трикутник

Люди, які обрали це дзеркало, володіють лідерськими якостями. Однак, вони більше зосереджені на просуванні, ніж на роботі і продуктивності.

Вони зосереджені на своїх власних цілях і відчувають себе добре в умовах високої конкуренції, вони знають, як приймати рішення не тільки щодо себе, а й інших, і їм це дуже подобається.

Ці люди дорожать своєю репутацією, але неохоче допускають помилки, хоча в будь-якій ситуації вони можуть побудувати ефективний і змістовний діалог, гідний найталановитіших політиків. Їх поважають, іноді навіть бояться.

Що стосується особистих якостей цієї людини, вони вважають за краще йти на роботу раніше за інших, навряд чи є ситуація, яка може дестабілізувати їх, вони прагнуть бути повністю поінформованими і знають, як вирішувати проблеми, вони гарні для командної роботи.

3. Квадрат / прямокутник

Приймаючи рішення, ці люди керуються принципами логіки і можуть самоорганізовуватися, як і навколишні, тому вони зазвичай займають адміністративні посади. Їх старанність в поєднанні з рішучістю і впертістю робить їх дуже ефективними в вирішенні проблем.

Ті, хто вибирають прямокутник, характеризуються практичністю, пунктуальністю, раціональним мисленням, повагою до умовностей, вірністю в особистих відносинах і в своїх ідеях.

Вони вважають за краще говорити тихо і без поспіху, їм не подобається підвищувати голос, але їм важко спілкуватися через відсутність бажання виділитися: їх мова сповнена штампів і кліше. Представники цього типу особистості чисті і суворі, що проявляється в їх виборі одягу

Не робіть помилок! Названо продукти, які зовсім не поєднуються з рисом

понеділок, 24 червень 2024, 23:44

Дієтологи попереджають, що поєднання рису з певними продуктами може загрожувати проблемами з травленням, передають Патріоти України. Запам'ятайте, з якими продуктами краще не поєднувати рис, щоб пізніше не страждати на проблеми зі здоров'ям. Деякі вас ...

Потужне джерело антиоксидантів! Названо найкорисніший фрукт для організму

понеділок, 24 червень 2024, 21:40

Лимони є найпотужнішими фруктами на планеті, згідно зі звітом, опублікованим Центром контролю та профілактики захворювань, який класифікував 27 "потужних фруктів і овочів", передають Патріоти України. З усіх проаналізованих різноманітних харчових проду...