Виберіть фігуру і дізнайтеся про свою слабкість - тест по картинці

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкість, передають Патріоти України.

Подивіться на картинку та оберіть фігуру, яка вам найбільше сподобалася. Важливо не задумуватися довго над відповіддю, адже саме спонтанне рішення розкриє вашу підсвідомість.

1 — гнів

Йдеться не про відкриту форму гніву, а про ту, яку ви ховаєте глибоко в куточках своєї душі. Саме ця форма гніву найбільш руйнівна і шкідлива для вас та вашого здоров'я, оскільки вона ніби руйнує вас зсередини та заважає діяти раціонально.

2 — ненажерливість

Немає нічого поганого любові до смачної їжі, однак у всьому має бути міра. Ненажерливість - руйнівна риса що завдає величезної шкоди здоров'ю: як фізичному, так і душевному.

3 — лінь

Багато людей люблять провести день на дивані, відпочиваючи від роботи та побутових турбот. Однак постійна лінь притаманна егоїстичним людям. Такий спосіб життя не приведе ні до чого доброго.

4 — жадібність

Ця якість притаманна дуже поверховим людям, які не мають внутрішньої опори. Люди, які дбають лише про матеріальні речі, не мають задоволення і не відчувають радості від життя. Також такі люди часто мають речі, які їм не потрібні.

5 — заздрість

Заздрість позбавляє вас впевненості у собі та змушує себе відчувати жертвою. Щаслива людина не має причин відчувати заздрість до інших людей.

6 — гордість

Якщо це почуття почне переваги над іншими, це у перспективі зіпсує вам багато стосунків: як ділових, так і особистих. Основна небезпека – ви перестаєте зосереджуватися на власному розвитку та легко втратите свій статус.

7 — хтивість

Тілесні бажання, які ви все ніяк не можете взяти під контроль, несуть величезні небезпеки: стосункам, фізичному та душевному здоров'ю. Якщо йти на поводу своїх інстинктів, ви змушуєте страждати на себе як особистість. Це дуже шкідлива риса, що обмежує ваш розвиток

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...