Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

З якої чашки ви б хотіли пити чай або каву? Виберіть лише одну та дізнайтеся, що це говорить про ваш характер, передають Патріоти України

№ 1

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди.

№ 2

Ви віддаєте перевагу якості перед кількістю і у всьому цінуєте класику. Ви — делікатна людина, яка не любить, коли звична рутина порушується. Ви виглядаєте самовпевнено, але насправді у вас низька самооцінка. Ви мудрі, розумні і любите все контролювати. Вам варто бути обережними, тому що іноді ви довіряєте тим, хто цього не заслуговує. Ви любите гарні бесіди, які надихають інших.

№ 3

Ви любите бути корисними іншим. Ви успішні на роботі, де організовуєте і плануєте зустрічі і відпустки. Але вдома все інакше. В особистому житті вам складно знайти рівновагу, і ви часто нервуєте. Ви прагнете все контролювати, але для цього потрібно знайти баланс. Вам варто приділяти більше часу глибоким роздумів над життям.

№ 4

Ви постійно кудись поспішаєте. Вам постійно не вистачає годин у добі. Ви не любите залишатися наодинці зі своїми думками, тому весь час намагаєтеся себе чимось зайняти.

Ви дуже дисципліновані, але слід замислитися, чого ви насправді хочете від життя. Частіше спілкуйтеся з людьми, які вас надихають. Пригальмуйте і насолодіться чудовим світом навколо!

№ 5

Ви замислені й добрі, але вам не вистачає в житті емоцій. Ви не знаєте, які у вас цілі в майбутньому, але впевнені, що хочете приносити користь. Вам потрібно зрозуміти, що приносить вам щастя.

Для вас важливі люди і особливо тварини. Ви любите життя і цінуєте відпочинок, але вам треба полюбити свою роботу теж. Вам необхідно відчувати себе потрібними і цінними.

№ 6.

Ви — працьовита і мінливий людина, яка не любить проявляти свої почуття. Ви впевнені, що можете змінити світ. У спілкуванні з вами багато цінують вашу простоту.

Ви шукаєте сенс життя в печалях, тому що надаєте їм більшого значення. Але насправді депресія і нещастя не роблять ваше життя глибше, так що відмовтеся від них.

№ 7

Ви часто переживаєте, тому намагаєтеся заздалегідь все спланувати, щоб уникнути сюрпризів. Ви живете поверхневим життям, не заглядаючи вглиб речей. Серйозні стосунки вас лякають.

Не бійтеся йти за своїми мріями і інтересами! Знайдіть те, що вас радує. З вашою здатністю до емпатії ви дуже проникливі.

№ 8

Ви — нервова і загадкова людина, повна новаторських ідей. Ви дуже винахідливі, і це допомагає вам втілювати свої найсміливіші бачення в життя. Ви глибоко мислите, віддані справі і схильні до інтроверсії. З інтелектом у вас все в порядку — вам варто навчитися довіряти своїй інтуїції і знайти джерело натхнення.

№ 9

Вам подобається, коли вас люблять і обожнюють. Ваш ідеальний день включає в себе розумні розмови, хороші книги, нові знання і улюблену музику. Ви завжди ввічливі, що надає вам особливу силу.

Вам хочеться прославитися своїми досягненнями, але егоїстичні пориви іноді шкодять вашому іміджу. Любити себе — це правильно, тільки не за рахунок інших. Озирніться навколо і зрозумійте, що крім вас в житті є ще багато чого цікавого.

№ 10

Ви дуже працьовиті. Ви не витрачаєте час даремно і відкриті всьому новому — ідеям, можливостям, підходам. Ви послідовні і при цьому прагните до творчості.

Швидше за все, ви чудово вмієте писати, вчитися, готувати. Але вас лякає непочата робота. Невідомість відштовхує вас. Тому вам варто усвідомити, що перший крок — завжди найскладніший.

№ 11

Ви — весела, творчаі дотепна людинп, але у вас не виходить нічого добитися. Ви часто беретеся за масштабні проекти, але потім кидаєте їх на півдорозі, тому що вам стає нудно або важко. Ви часто судите інших людей і про те, як їм слід поводитися.

Швидше за все, в глибині душі ви сумніваєтеся у власних здібностях. Вам у всьому потрібна підтримка. Постарайтеся розслабитися і дивитися на речі ширше.

№ 12

Ви — весела і запальна людина, яка дивиться на життя через рожеві окуляри. Зазвичай, люди люблять вас і тягнуться до вас ближче. Ви обожнюєте вечірки і побачення.

Ви щасливі, коли щасливі оточуючі. Але не забувайте про себе! Іноді у вас бувають депресії, якщо ви занадто довго перебуваєте на самоті.

№ 13

Ви часто переживаєте за інших людей і їх негаразди, але часто не знаєте, як допомогти собі. Вас лякає навколишній світ. Ви любите звичні речі.

Напевно, ви часто озираєтеся тому і мрієте повернутися в минуле. Незважаючи на всі зміни, вам потрібно зрозуміти, що в усьому можна знайти позитивні сторони. Ви звинувачуєте інших у своїх невдачах, але пам’ятайте: кожен — сам коваль свого щастя!

№ 14

Ви любите сидіти на сонечку та попивати крижаний напій після довгого робочого дня. У вас немає амбіцій, тому що ви вважаєте їх безглуздими. Вам подобається високий рівень життя, але ви не вірите, що здатні розпоряджатися завтрашнім днем.

Вам хочеться отримати від життя якомога більше вже сьогодні. Ви любите своїх друзів і близьких, тому що для вас важливі прості задоволення. Ви любите спілкування і дуже не любите щось втрачати.

№ 15.

Ви сповнені енергії і любите міняти світ на свій розсуд. Вам подобається завжди бути в центрі уваги і веселити людей. Ви хочете, щоб всім було з вами добре і цікаво.

Ви не упускаєте шансів потрапити в пригоду і завжди йдете з вечірки останніми, щоб не упустити нічого цікавого. Ви добрі, але з важкістю сприймаєте доброту інших людей. Насправді у вас дуже глибокі емоції – не соромтеся їх!

Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

субота, 23 вересень 2023, 21:09

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, переда...

Смачніше за "Вінегрет"! Рецепт салату з буряків та квашених огірків на перекус

субота, 23 вересень 2023, 17:30

Салат із буряка - це бюджетна страва на кожен день: на обід, вечерю, перекус та до будь-якого гарніру. Варто відзначити, що буряк поєднується з усіма іншими овочами, фетою та бринзою, горіхами та навіть чорносливом. Заправити страву можна майонезом, ол...