Виберіть грецького бога на картинці - і отримайте послання, яке він для вас приготував

Виберіть грецького бога або богиню - і прочитайте їх послання для вас, передають Патріоти України.

№1 Зевс

Ваша щира сила виходить від внутрішнього Я. Спробуйте нав’язати це іншим, і ви виявите, що подолали страх. Будьте прикладом для інших, надихайте і направляйте їх. Набуття сили повинно бути не метою, а результатом розвитку і розуміння себе. Ставтеся до всіх так само, як до себе. Але не забувайте, що ви теж людина.

№2 Гера

Сім’я – це відмінний подарунок, але завжди пам’ятай, що ти не повинен бути пов’язаний цим. Якщо ваша сім’я вас підтримує і любить, тоді ви були благословенними. Пам’ятайте, навіть якщо ваша сім’я не ідеальна, любіть її такою, як вона є, але завжди не забувайте любити і себе. Ви ніколи не підведете, бо якщо ви щось робите, то тільки з любові.

№3 Арес

Кожен день наше життя може бути сповненим битв. Пам’ятайте, що не весь наш досвід необхідний в цих боях. Ми намагаємося примиритися з собою і зі світом в той момент, коли усвідомлюємо, що справжня сила виходить з нашої душі. Більш сильна людина – це та, хто витрачає менше внутрішньої енергії, щоб проявити свою волю.

№4 Афродіта

Краса Афродіти може бути як благословенням, так і прокляттям, в залежності від того, як ви використовуєте свій Дар. Ви можете зачаровувати, надихати і дивувати, але в той же час ви можете руйнувати міста, починати війни або нести руйнування. Краса допоможе вам пробудити бажання, але ніколи не змусить когось любити вас. Тільки ви самі й ваші інші здібності можуть створити цю магію.

№5 Діоніс

Здатися і відпустити. Залиште життєвий стрес позаду і трохи розвійтеся, ви це заслужили. Все стає набагато простіше, коли ви відчуваєте себе розслабленим. Живіть, танцюйте і насолоджуйтеся! Тримайтеся подалі від того, що вас турбує, щоб позбутися від ваших проблем і занепокоєння.

№6 Деметра

Мати-Земля хоче, щоб ви насолоджувалися її благословенням достатку в нашому світі. Насолоджуйтесь природою і живіть своє тіло, розум і дух. Поважайте Мати Землю, і ви отримаєте натомість її повагу і благословення. Відправляйтеся на прогулянку і налаштуйтеся насолоджуватися чудесами природи.

№7 Гефест

Розкрийте свої художні й творчі таланти. Все, що ви можете зробити своїми руками, є благословенням. Вам нагадують, що єдина перешкода, яка не дозволяє вам розвивати творчі таланти, це ви самі. Знайдіть шлях, де ваші дари і таланти будуть цінуватися і шануватися, перш за все, вами самими.

№8 Афіна

Мудрість здобувається через ваш щоденний досвід, її годі й шукати в книгах, і ніхто не може передати її вам. Ви можете виявити, що ви багато чому вчитеся на дрібницях. Все, що нудно і неактуально, може допомогти вам знайти мудрість, коли ви подивитися на неї з іншого боку призми. Пам’ятайте, що у вас є здатність бути мудрими і не дозволяйте словами інших обдурити вас.

№9 Гермес

Він висловлює ваш внутрішній світ. Поговоріть з іншими про всі дивовижні речі, які відбуваються у вашому житті. Спілкуйтеся вільно і відкрито. Подорожуйте по світу і отримуйте нові враження, це кращий спосіб розширити свій кругозір. Випробуйте все, що може запропонувати вам життя.

№10 Гестія

Будинок – там, де ваше серце. Ви можете бути разом з людиною, з якою у вас виникає чудове почуття спокою, захищеності й обережності. Ваш будинок – ваша база, ви повертаєтеся, щоб перезарядити батареї і перезавантажитися. Завжди не забувайте проявляти гостинність і підтримати будинок в здорових умовах. Старайтесь проявляти тепло і привітність для себе і всього іншого світу.

№11 Посейдон

Відчуйте красу і лютість океану, великого моря, адже ніхто не знає, що ховається в його глибинах. Море – це відмінне місце, щоб зарядитися енергією і випустити все небажане. Пам’ятайте, що ваш розум схожий на море. Ваш свідомий розум – це те, що ви можете бачити на своїй поверхні, але ваша підсвідомість приховує таємниці, які осідають на дні океану.

№12 Артеміда

Ніч Артеміди – це благословення, немає необхідності боятися темряви. Зірки і Місяць завжди оточують вас, направляючи вас навіть в найтемніші моменти. Поважайте себе і поважайте інших. Виведіть свої страхи на світло і дайте їм зцілитися.

№13 Аїд

Відпустіть свій страх перед смертю. Це стосується всіх людей, незалежно від того, є вони добрими чи поганими. Смерть – це світ і рішення. У світі без закінчень є тільки початок.

№14 Аполлон

Солодкість життя оточує вас. Насолоджуйтесь світлом і щоденними благословеннями. Всесвіт – це світ нескінченних можливостей і нескінченного задоволення. Нехай музика буде вашим провідником, щоб зцілити вашу душу і допомогти вам висловити своє внутрішнє єство.

Забудьте про це! Чотири моделі весняного взуття, яке вийшло з моди у 2023 році

субота, 25 березень 2023, 6:36

Взуття грає безпосередню роль у створенні сучасного, трендового образу. І щоб не зіпсувати свій зовнішній вигляд моделлю, яка вийшла з моди, треба знати все про неї, передають Патріоти України. Стилісти розповіли, якого демісезонного взуття настав час ...

Шкарпетки будуть білі як сніг! Склянка цього продукту поверне їм "магазинний" вигляд

субота, 25 березень 2023, 6:13

Що ж робити? Є незвичайний спосіб їх миття, але все ж таки дуже дієвий, пише santeplus. Секрет криється в попередньому пранні: шкарпетки потрібно попередньо ретельно замочити в спеціально приготованому розчині, перш ніж завантажувати їх у пральну машин...