Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біблії саме воно було плодом пізнання Добра і Зла. Так що, готові?

ЯБЛУКО №1
Ви – людина пряма і чесна. Ніколи не намагаєтеся завуалювати правду, якою б вона не була. Задніх думок у вас не буває і таємних намірів теж. Ви не боїтеся залишатися самим собою, не одягаєте масок і, можливо, саме в цьому криється ваша дивовижна здатність переживати злети і падіння. Ви щасливі в дрібницях, ні про що занадто сильно не тривожитеся. Найбільше задоволення вам принесе просте міцне яблуко, яке саме ви тільки що самі зірвали з дерева.

ЯБЛУКО №2
У вас грайливий характер, повний енергії. Нудьга – ваш смертельний ворог, а тому і життя у вас ненудне, повна колотнеч і пригод. Шукати їх – ваше кредо. А втім, всілякі історії і самі знаходять вас без підказки. Все оригінальне й повне вражень несе вам радість життя. Ваше яблуко – неодмінно в карамелі, посипане шоколадною і горіховою крихтою!

ЯБЛУКО №3
Ви цікава людина. Так вважають усі навколишні люди. Але самі ви думаєте інакше. Вам притаманний оптимізм, уява і почуття прекрасного. І це надихає людей. Все, що відбувається у вашому житті, дуже цікаво для оточуючих. Ви переконливі, навіть якщо не намагаєтеся нікого переконати. Найбільш ласим для вас стане хороший шматок домашнього яблучного пирога, такого, від якого залишається теплий і солодкий післясмак.

ЯБЛУКО №4
Ваш основна риса – надійність. Як броньований Роллс-Ройс, як скеля, на яку можна покластися. У вас є рідкісні якості врівноваженості в думках, почуттях і вчинках. Ви стримані, але іноді ця стриманість межує з сором’язливістю. Більше слухаєте, ніж говорите і вас це абсолютно влаштовує. Ви настільки вірні і надійні, що з вами дійсно можна в вогонь і в воду. Які ваше ласощі? Чашка гарячого яблучного пуншу – спокійний, добротний, затишний і розмірений.

ЯБЛУКО №5
Радість! Коли бачиш вас, виникає саме це слово. Ви живете повним життям, вам не потрібно адреналіну. Життя прекрасне – і в цьому його принадність. Ви цінуєте смаки, види, звуки і запахи кожного дня. Навіть буденність для вас вже прекрасна і незвичайна. Ви самі робите її такою.

ЯБЛУКО №6
Ви дотепні і проникливі. У вас живий розум і швидка реакція. Ви розумієте на ходу. Навіть, якщо ви не дуже товариські, при необхідності буваєте говіркі й життєрадісні. Ви і кумедні, і інтелектуальні одночасно, що робить вас душею компанії. Але туди ви не прагнете «за власним бажанням». Просто вмієте розважити людей, не більше того. Де ж ваша слабкість? У келиху доброго яблучного вина, смакуючи сиром.

Перевірте себе! Жінка сфотографувала тварину, але ніхто не може розкрити загадку знімка

понеділок, 27 березень 2023, 16:09

Дівчина з США на ім'я Дженні Макміллан вже звикла до гостей з лісу на своєму задньому дворі, проте черговий відвідувач спантеличив не тільки жінку, але і тисячі користувачів мережі, передають Патріоти України. Одного разу дівчина помітила за будинком р...

Що не можна віддавати задарма, щоб не накликати біду - п’ять заборонених речей

понеділок, 27 березень 2023, 15:30

Забобонні люди вірять, що деякі вживані речі не можна віддавати іншим людям, навіть якщо прикраси та одяг мають відмінний стан. Здавна говорили, що таким чином можна накликати лихо як на себе, так і на людину, якій ви щось даруєте, передають Патріоти У...