Виберіть карту - і дізнайтеся, на якому етапі життя ви перебуваєте

Коли справа доходить до вибору, то кожна людина починає спиратися на власний досвід і емоційний стан на даний момент. Саме тому метод асоціацій є улюбленим способом дослідження особистості у психологів, передають Патріоти України

Сьогодні ми пропонуємо вам пройти психологічні тест, який грунтуючись на вашій реакції, точно визначить на якому етапі життя Ви перебуваєте.

Карта №1.

На даному етапі свого життя ви перебуваєте в пошуку спокою і свободи. Напевно останнім часом у вас було достатньо багато стресових ситуацій і вам просто необхідний відпочинок. Тому знайдіть час у перебігу подій і приділіть його собі і власним інтересам. Зробіть щось, що приносить вам радість. Це дасть вам енергію для нових звершень. Після такого перезавантаження ваші справи підуть вгору!

Карта №2

Якщо ви вибрали цю карту, значить, прямо зараз ви досить оптимістично і впевнено дивитесь в майбутнє. Навколишній світ бачить ваше прагнення і готовий вам допомогти в будь-яких справах. Ця карта – передвістя удачі. Зазвичай її вибір свідчить про те, що незабаром на лінії долі вас чекає поворот на краще. Так що не бійтеся братися за справу в будь-якій сфері. Вона принесе позитивний результат.

Карта №3

Ця карта говорить про те, що ви прагнете до гармонії і прийняття цього недосконалого світу. Ви реалістично дивитесь на речі, що допомагає вам адекватно оцінювати ситуацію. Людей ви сприймаєте такими, як вони є, з усіма перевагами і недоліками.

Заздрість залишається в минулому: ви розумієте, що у всіх повно своїх проблем, хоча більшість вважає за краще їх не показувати. Ви добре вмієте відчувати і власні емоції. Такий підхід обіцяє вам вельми райдужні перспективи. Ви придбаєте нові знайомства, які будуть дуже корисні в ділових цілях. Продовжуйте в тому ж дусі!

Карта №4

Ви навчилися добре прислухатися до своєї інтуїції. Ви намагаєтеся використовувати її у всіх сферах життя. І це почуття веде вас до успіху. Якщо ви не можете вплинути на хід якихось подій, то слухайте то не намагайтеся нічого міняти. Просто визнайте це і продовжуйте плисти за течією. В один з найближчих днів з вами трапиться справжній духовний прорив, і ви отримаєте відповіді на всі свої питання.

Карта №5

Зараз відмінний період, щоб трохи потішити себе. Ця карта говорить, що вам пора розслабитися і просто отримувати задоволення від життя. Можливо, останнім часом ви відчуваєте себе трохи неспокійним і розчарованим, надмірно цинічним. Пам’ятайте, життя досить коротке і необхідно навчитися його цінити. Навіть в найгірших ситуаціях потрібно не втрачати почуття гумору – якщо не заради себе, то хоча б заради близьких людей.

Почуття гумору – ваше все. Це той «клей», який дозволяє вам бути пов’язаним з сім’єю і друзями. Він же допомагає вам впоратися з улюбленими труднощами по шляху життя. Він же посилає від вас сигнал Всесвіту. Ви молодець!

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...