Виберіть картинку - і пройдіть тест особистості від психолога щастя

Не замислюючись, спираючись тільки на свої відчуття, виберіть мандалу, яка здається вам найбільш привабливою, передають Патріоти України.

Що це означає?

1. Щедрий і моральний

Ви прагнете стати кращими. У вас високі амбіції і стандарти. Людям може і здатися, що з вами важко, але найважче вам з самим собою. Ви старанно працюєте, але ви не егоїст. Ви працюєте, тому що хочете зробити світ кращим. Ви любите, поки вас не ранять. А після… все ще не перестаєте любити. Дуже мало людей можуть оцінити по достоїнству все, що ви робите.

2. Захоплюючий і правдивий

Ви відповідальна людина, яка любить піклуватися про інших. Ви вірите в чесну роботу і легко берете на себе зобов’язання. У вас хороший характер. Ви викликаєте довіру у людей. Ви яскравий, швидкий і дотепний, у вас завжди є щось цікаве, що можна розповісти.

3. Розумний і замислений

Ви відмінний мислитель. Ваші думки та ідеї – найважливіше. Ви любите обдумувати свої теорії і погляди на самоті. Ви інтроверт. Ви ладите з тими, хто любить думати і вчитися. Ви ніколи не буваєте поверхневим. Ви витрачаєте багато часу, роздумуючи про мораль. Ви намагаєтеся робити те, що правильно, навіть якщо більша частина суспільства з вами не згодна.

4. Проникливий і філософський

Ви унікальна, єдина в своєму роді душа. Поруч з вами немає нікого, навіть трохи, схожого на вас. Ви інтуїтивний і трохи химерний. Вас часто розуміють неправильно, і вас це ранить. Вам необхідний особистий простір. Вашу творчість необхідно розвивати, вона вимагає поваги оточуючих. Ви людина, яка чітко бачить темні і світлі сторони життя. Ви дуже емоційні.

5. Впевнений і домінуючий

Ви дуже незалежний. Ваш принцип “Зроблю сам”. Покладаєтеся тільки на себе. Ви знаєте, як залишатися сильним для себе і людей, яких ви любите. Ви знаєте, чого хочете, і ви не боїтеся йти назустріч цьому. Єдине, що вам потрібно від людей – це, щоб вони були щирі з вами. Ви готові до правди.

6. Чарівний і енергійний

Ви весела та дотепна людина. Ви перебуваєте в гармонії з усім світом. Ви спонтанні. Завжди повні ентузіазму. Ви завжди “За!”, особливо якщо мова йде про якусь пригоду. Ви часто дивуєте і шокуєте людей. Але що поробиш… ви просто завжди залишаєтеся самим собою. Вам все цікаво, ви легко захоплюєтеся. Якщо щось вас цікавить, ви не заспокоїтеся, поки не вивчите це досконально.

7. Щасливий і незворушний

Ви чуйна, розуміюча людина. Ви слухаєте уважно і без осуду. Ви вважаєте, кожна людина має свій власний шлях у житті. Ви легко приймаєте події і людей. Ви стресостійкі, рідко турбуєтеся. Ви, як правило, дуже розслаблені. Завжди добре проводите час, при цьому, не збиваючись з власного шляху.

8. Добрий і чутливий

Ви легко будуєте стосунки з людьми. У вас є багато друзів, і ви любите робити їх життя кращим. У вас тепла і світла аура. Люди відчувають себе вкрай спокійно у вашій присутності. Ви щодня думаєте, як стати ще краще. Ви хочете бути цікавим, проникливим і унікальним. Вам необхідна любов, більш ніж будь-кому в світі. Ви готові любити тих, хто не любить вас у відповідь.

9. Повний оптимізму і щасливий

Ви вірите, що життя – це подарунок, і ви намагаєтеся зробити якомога більше і скористатися якомога більшим з того, що вам було дано. Ви безмірно пишаєтеся тим, чого добилися в житті. З тими, кого любите, готові розділити всі радощі й прикрощі. У вас дуже здоровий погляд на життя. Ви бачите, що стакан (принаймні) наполовину повна. Ви використовуєте будь-яку можливість, щоб прощати, вчитися і рости. Життя занадто коротке, щоб робити що-небудь інше.

Все дуже просто! Як розігріти картопляне пюре, щоб зберегти смак страви

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:12

Досвідчені кухарі не рекомендують готувати картопляне пюре із запасом, оскільки наступного дня його практично неможливо подавати до столу. Смак страви стає зовсім не таким, як одразу ж після приготування. Якщо використовувати мікрохвильову піч, то це о...

Це справді працює! Експерти назвали овоч номер один, який регулює рівень цукру в крові

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:57

Можливо, ви вже неодноразово чули фразу обов’язково з'їжте всю броколі - і це зовсім не дивно. У цій дитячій пораді дійсно закладена частка правди, передають Патріоти України. Броколі відома своїми вражаючими перевагами для здоров’я. Вона не тільки ма...