Виберіть крило на картинці - і дізнайтеся про себе дещо цікаве

Крила завжди символізували щось містичне та загадкове. Це незвичний атрибут, яким часто наділяли фантастичних героїв міфів те легенд, передають Патріоти України.

Для вас ми сьогодні підготували не менш загадковий тест, який дозволить розкрити потаємні куточки вашої душі. Просто гляньте на крила та оберіть, які перші вам впали в очі.

Крило № 1

Ці крила обирають чесні люди, які у всьому звикли шукати істину. Пов’язують своє життя з щирими людьми, які ніколи не стануть лицемірити та прикидатися. Також ці люди готові на все заради близьких, а ще дуже ранимі. З ними слід поводитися обережно, щоб не завдати болю.

Крило № 2

Ви – особлива людина, у якій поєднуються найкращі риси характеру. Доволі спокійні та перебуваєте в гармонії з собою. Ви добрі та мудрі, тому інші часто приходять до вас за допомогою. Ви ненавидите конфлікти та уникаєте токсичних людей!

Крило № 3

Крила під номером три обирають емоційні та імпульсивні люди, які здатні на несподівані вчинки. А ще такі особистості володіють хорошою інтуїцією, яка допомагає в складних ситуаціях прийняти правильне рішення. юди люблять вас за ваш позитив, винахідливість і приязність!

Які крила обрали ви?

Не робіть так! Який посуд не можна ставити у мікрохвильовку

вівторок, 30 травень 2023, 0:30

Певно, чи не єдина незручність у використанні мікрохвильової печі полягає в тому, що для неї треба вибирати спеціальний посуд. Про те, що він не може бути зробленим з металу, знають усі. Але на цьому обмеження не закінчуються, передають Патріоти Україн...

Психологічний тест: Виберіть один предмет на цій картинці - і дізнайтеся свій емоційний стан

вівторок, 30 травень 2023, 0:15

2-хвилинний тест від відомого психолога, передають Патріоти України. Не поспішайте, подивіться і виберіть один єдиний предмет. А тепер подивіться, про який емоційний стан свідчить предмет, який ви вибрали! Отже, спочатку ви побачили:. Коробки символіз...