Виберіть квітку на картинці - це розповість про вас найпотаємніше

Виберіть квітку, яка вам найбільше подобається. Після того як ви визначилися зі своїм вибором, знайдіть опис і не дивуйтеся, якщо ви щось ще про себе до цього не знали. Це приховане "я" виявляється саме у вашому виборі, передають Патріоти України.

1. Мак

Ви яскравий і енергійний любитель галасливих компаній і вечірок. А ще ви творча особистість, обожнюєте вивчати нові речі і володієте талантом висловлювати свою унікальну індивідуальність. Через п’янку чарівність цієї квітки навколишні знаходять вашу особистість магнетичною, і вас важко забути. Тим не менше, не використовуйте часто цей свій вроджений магнетизм. Пам’ятайте, що мак виробляє нeбeзпeчний і навіть смepтoнoсний опiyм.

ad

2. Ірис

Ірис – це веселка, що символізує оптимізм. Люди, яких приваблюють іриси, – це творці за своєю природою, і у них бувають дикі фантазії і божевільний політ уяви. Ви можете швидко занудьгувати і навіть забувати про дані вами обіцянки. Спробуйте організувати свій графік, почавши з малого: наприклад, снідати здоровою їжею, щоранку або вечорами ходити на прогулянки. Регулярність допоможе упорядкувати вашу енергію.

3. Тюльпан

Ви шалено любите подорожувати, постійно перебуваєте в пошуку змін і дуже добре адаптуєтеся, але одночасно ви дуже прив’язані до сім’ї і друзів. Ви сприйнятлива, уважна і добродушна людина, проте часом можете проявляти зарозумілість. Якщо ви в житті опиняєтеся за бортом, задумайтеся над тим, що ви не так робите.

4. Троянда

Троянда асоціюється, звичайно ж, з любов’ю – так що, можна сказати, ви дуже романтичні, велелюбні і пpистpaсні, але вважаєте за краще поважати традиції і навіть вести себе дещо старомодно. Ви людина-естет з почуттям стилю і завжди хочете бачити краще в оточуючих. Але і у вас ростуть свої колючки. Ви жадаєте досконалості і наївно очікуєте досконалості і від інших, що абсолютно неправильно. Спробуйте прийняти чужі недоліки, а не засуджувати їх.

5. Лілія

Вона високо шанувалася древніми греками, адже за міфами ця квітка виросла з молока Гери, головної богині і дружини Зевса. Ви шанована і гідна людина, тому люди до вас ставляться як до наставника. Ви співчутливі, доброзичливі і прагнете допомагати іншим. Вам притаманне вишукане почуття стилю. Ви схильні вельми серйозно ставитися до відносин, незважаючи на власний грайливий характер і любов до романтичного флірту.

6. Орхідея

Це витончене і ніжне творіння природи, тому і ви добродушна і миролюбна людина, що ненавидить розбіжності і конфлікти. Часом ви навіть віддаєте перевагу бути загадковим одинаком. У орхідеї дуже тісно переплетена коренева система, і це резонує з вашим ставленням до життя, оскільки ви схильні створювати навколо себе невелике, але тісне коло найближчих друзів. До речі, просто на замітку, у вікторіанську епоху ця квітка символізувала розкіш і любов до своєї зовнішності.

7. Фіалка

Вона асоціюється з чистотою, стриманістю і скромністю. Ви цінуєте мінімалізм і простоту, але в той же час вас відрізняє рідкісна дотепність. Сонники зазвичай стверджують, що бачити уві сні фіалки – це провісник успішності, а це означає, що у вашому житті буває чимало вдалих смуг.

8. Ромашка

Якщо вам до душі ця крихітна і життєрадісна квіточка, ви, швидше за все, завжди посміхаєтеся, і вам подобається поширювати оптимізм і радість навколо себе. Ви любите відкладати багато завдань на потім, захоплюватися вечірками і оточувати себе безліччю друзів. Ви також дуже цінуєте активний відпочинок і природу. А ще ви прихильник авантюр і пригод, які рyйнyють всі ваші дитячі стpaхи.

9. Нарцис

На Сході нарцис – це символ везіння і матеріального благополуччя. Але ви і самі знаєте, що все це дістається в результаті наполегливої, копіткої і напруженої праці. Ви людина люблячa і турботливa для своїх близьких, але ви також працелюбні і амбітні, хоча зовсім не позбавлені креативності та творчого підходу до всіх життєвих завдань і проблем.

10. Соняшник

Це великa і дуже зухвалa квітка. Ви теж на неї схожі і випромінюєте щастя і тепло. Просто ваша присутність може освітити все приміщення. Ви вмієте підтримувати оточуючих і завжди допомагаєте людям, коли вони допомоги потребують. Ви – це променисте сонце, ласкаве і енергійне, і від вас незмінно виходять позитивні вібрації.

Джерело.

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...

Виберіть подарунок на картинці - і дізнайтеся, яким для вас буде 2023 рік

субота, 28 січень 2023, 11:12

Чи любите ви подарунки так, як любимо їх ми? Якщо так, пройдіть наш жартівливий тест. Виберіть коробку, пакет або мішок, який доведеться вам до душі, і дізнайтеся, що лежить всередині, передають Патріоти України. Кожен подарунок розповість, що чекає ва...