Виберіть одну з містичних тварин на картинці - і дізнайтеся дещо нове про вашу підсвідомість

Підсвідомість - про неї багато хто чув, але не всім зрозуміло, які функції поклала на неї природа, який механізм її роботи і як людство використовує несвідому частину розуму. Вчені впевнені, що якщо навчитися керувати підсвідомістю, вона може стати могутнім союзником. Якщо ж її не контролювати, можна направити своє життя зовсім не в те русло, передають Патріоти України.

Підсвідомість нерідко порівнюють із суперпотужним комп’ютером, у який людина закладає ті чи інші програми протягом усього життя. Це відбувається за рахунок внутрішніх переконань та уявних звичок. Щодо звичок, вони формуються завдяки частому повторенню певних дій. Подивіться в очі кожної з представлених на картинці тварин, а потім оберіть одну, яка найбільше вас притягує. Ваш вибір сприятиме осмисленню важких життєвих ситуацій, з якими ви стикаєтеся, а також допоможе знайти шляхи виходу із ситуації.

Кішечка

Коти – незалежні тварини, здатні побачити дійсність за пеленою обману. Вони готові допомогти в небезпечних ситуаціях, коли на вас чатує брехня від оточуючих, розкрити очі на незаперечні факти. Вам необхідно приховувати деякі речі від сторонніх, тому що заздрісників у вас вистачає.

Зебра

Ця тварина дуже незалежна, хоч і стадна, але не піддається одомашненню. Вона вважає за краще зберігати свою унікальність, незважаючи на те, що її оточення виглядає схоже на неї. Можливо, у вас настав період, коли потрібен пошук однодумців. Досить залишатися на відстані від оточуючих! Пора вийти з тіні і вибудовувати своє коло спілкування, в якому ви почуватиметеся комфортно.

Сова

Сова має ідеальну інтуїцію. Вона вміє виділяти те, що інші вважають за краще ігнорувати. Намагайтеся знаходити час для осмислення знаків, які вам підказувала інтуїція протягом дня. Вас може переслідувати безсоння, постарайтеся знайти в ньому зиск, осмислюючи те, що не дає вам заспокоїтися. Просто поміркуйте над тими чи іншими подіями, шукаючи вихід із ситуації, слухаючи свій внутрішній голос.

Лінія серця на руці: Як розпізнати знаки долі на вашій долоні

понеділок, 11 грудень 2023, 10:07

Нашу долоню перетинають всілякі лінії. Одні видно чіткіше, інші ледве помітні. Лінія серця на руці на їх фоні помітно виділяється. Вона відповідає за емоційну складову людського життя, передають Патріоти України. По ній можна визначити характер і житт...

Майже всі це роблять: Автоексперт з Ісландії назвав головні "зимові" помилки водіїв авто

понеділок, 11 грудень 2023, 9:56

Водії повинні ретельно готувати автомобіль до зими, щоб забезпечити комфортне перебування на дорозі для себе та інших учасників дорожнього руху. Снігопад, ожеледиця та вітер створюють небезпечні умови для поїздки, передають Патріоти України. Видання T...