Виберіть одну з містичних тварин на картинці - і дізнайтеся дещо цікаве. Тест

Підсвідомість - про неї багато хто чув, але не всім зрозуміло, які функції поклала на неї природа, який механізм її роботи і як людство використовує несвідому частину розуму, передають Патріоти України.

Вчені впевнені, що якщо навчитися керувати підсвідомістю, вона може стати могутнім союзником. Якщо ж її не контролювати, можна направити своє життя зовсім не в те русло.

Підсвідомість нерідко порівнюють із суперпотужним комп’ютером, у який людина закладає ті чи інші програми протягом усього життя. Це відбувається за рахунок внутрішніх переконань та уявних звичок. Щодо звичок, вони формуються завдяки частому повторенню певних дій. Подивіться в очі кожної з представлених на картинці тварин, а потім оберіть одну, яка найбільше вас притягує.

Ваш вибір сприятиме осмисленню важких життєвих ситуацій, з якими ви стикаєтеся, а також допоможе знайти шляхи виходу із ситуації.

Кішечка

Коти – незалежні тварини, здатні побачити дійсність за пеленою обману. Вони готові допомогти в небезпечних ситуаціях, коли на вас чатує брехня від оточуючих, розкрити очі на незаперечні факти. Вам необхідно приховувати деякі речі від сторонніх, тому що заздрісників у вас вистачає.

Зебра

Ця тварина дуже незалежна, хоч і стадна, але не піддається одомашненню. Вона вважає за краще зберігати свою унікальність, незважаючи на те, що її оточення виглядає схоже на неї. Можливо, у вас настав період, коли потрібен пошук однодумців. Досить залишатися на відстані від оточуючих! Пора вийти з тіні і вибудовувати своє коло спілкування, в якому ви почуватиметеся комфортно.

Сова

Сова має ідеальну інтуїцію. Вона вміє виділяти те, що інші вважають за краще ігнорувати. Намагайтеся знаходити час для осмислення знаків, які вам підказувала інтуїція протягом дня. Вас може переслідувати безсоння, постарайтеся знайти в ньому зиск, осмислюючи те, що не дає вам заспокоїтися. Просто поміркуйте над тими чи іншими подіями, шукаючи вихід із ситуації, слухаючи свій внутрішній голос.

Фахівці розповіли, де вдома точно не варто ховати гроші та коштовності від злодіїв

неділя, 2 квітень 2023, 3:15

Ховаючи гроші в книжках, багато людей думають, що злодій не буде їх всі переглядати, адже цей процес забиратиме надто багато часу. Але злодії так не роблять, зазвичай вони просто викидають всі книжки з полиць на підлогу. І коли вони падатимуть, точно р...

Для тих, хто про це не думав, варто замислитись: Як можна використати свій старий мобільник

неділя, 2 квітень 2023, 2:25

Чимало людей, придбавши новий смартфон, поспішають позбавитись його попередника: викинути, продати за копійки, або закинути на роки у дальну шухляду. Однак чи варто так робити?. Мобільник, що вийшов з моди і навіть трохи пошкоджений, можна використовув...