Виберіть один з лабіринтів - і дізнайтеся, про які ваші риси мовчать оточуючі

Людина зазвичай намагається абстрагуватися від деяких рис свого характеру, наполегливо їх не помічаючи. Наш тест по картинці підкаже, які риси характеру бачать у вас оточуючі, але не насмілюються про це сказати, передають Патріоти України.

Просто подивіться на картинку і виберіть один з лабіринтів, що найбільше привернув вашу увагу.

Лабіринт №1

Ви звикли багато заперечувати, але не збираєтеся в цьому зізнаватися. Ви волієте будь-які проблеми "ховати під килим" до тих пір, поки там просто не закінчиться місце. Насправді ви вкрай чутливі і багато різних слів і дій ранять вас куди глибше, ніж ви думаєте. На людях ви можете демонструвати спокій, але глибоко у душі вам далеко не все одно.

Лабіринт №2

Ви як білка носитеся по "заданому" колі. Ви постійно вибираєте нелюбиму роботу, токсичні відносини і людей, займаєтеся тим, що не приносить вам абсолютно ніякого задоволення. Ви робите це не спеціально, але знову і знову рухаєтеся по замкнутому колу. Ви не знаходите в собі сил, щоб проаналізувати свої помилки і прийняти вірне рішення. Оточуючі це бачать, але мовчать, боячись вас засмутити.

Лабіринт №3

Зараз ви вкрай зациклені на собі і своїх проблемах. Будь-які розмови ви переводите на себе, свої справи, думки і сподівання. Ви не здатні конструктивно слухати оточуючих. Природно, це створює цілий ряд проблем з близькими, оскільки ви не хочете сприймати себе реально. Зараз вас прийняти і зрозуміти здатні лише люди які щиро люблять вас.

Лабіринт №4

Ви живете у своїй зоні комфорту і не маєте наміру його залишати. В глибині душі ви можливо і хотіли б щось змінити в своєму житті, але просто не готові піти на ризик. Часом ви скаржитеся на своє життя, але будь-які пропозиції про зміни сприймаєте в багнети. Тому ваші близькі зазвичай просто мовчать, даючи вам шанс самим зважитися на зміни в житті.

Один простий засіб миттєво прибере жовтизну із тарілок - треба всього три інгредієнти

п’ятниця, 27 січень 2023, 16:09

З часом посуд та столові прибори починають втрачати свій первозданний вигляд. Столове начиння покривається нальотом, а білосніжні тарілки жовтіють і виглядають уже не так привабливо, як в день покупки. Причому таке трапляється у багатьох господинь і це...

Дізнайтесь, яка ви тварина за датою народження і що вона розкаже про ваш характер

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:12

У кожної людини є тварина-покровитель, яка захищає її, допомагає та охороняє. Але, крім цього, тотемна тварина наділяє людину особливими якостями та властивостями характеру. Цей гороскоп розповість про ваш характер за тим, яке тварина вам опікується, п...