Виберіть пиріг за формою - та дізнайтесь, яка ви особистість

Вчені вважають, що між нашою особистістю та підсвідомістю існує прямий зв’язок. Навіть вибираючи форму пирога, ми діємо не випадково, а так, як нам велить наше внутрішнє "я". Пропонуємо вам пройти швидкий тест та дізнатися, до якого типу особистості ви належите, передають Патріоти України.

Виберіть пиріг і дізнайтеся про себе щось нове.

1. Коло

Ви – мислитель та аналітик. Часто приймаєте нестандартні рішення, не любите даремно витрачати час та якісно виконуєте свою роботу. Там, де інші опустять руки, обов’язково знайдете вихід. Ви практична людина і любите порядок.

2. Пентагон

Ви – одинокий гравець. Не любите демонструвати свої емоції, при цьому можете сказати, що відчувають інші люди. Вам неодноразово казали, що у вас сильна інтуїція. Роки спостережень за людьми зробили вас хорошим психологом. Ви вмієте читати людей. Ви спокійна людина і на вас можна покластися.

3. Полігон

Ви – креативна, винахідлива людина, яка бере від цього життя все! Любите перебувати в центрі уваги та відрізняєтеся ентузіазмом. З вами завжди є про що поговорити. Ви можете підтримати розмову буквально на будь-яку тему з будь-якою людиною. Для вас склянка не просто наполовину повна, з неї переливається через край!

4. Зірка

Ви природжений лідер. Ви постійно випробовуєте свої можливості і не приймаєте “ні” у відповідь. Легко справляєтесь із будь-якими проблемами. Вони гартують вас і змушують ваш мозок працювати. Ви любите контролювати все навколо і люди іноді скаржаться, що ви “включили начальника”.

5. Серце

Ви м’яка від природи людина і до вас тягнуться люди. Вам подобається їм допомагати та піклуватися про них. Ви вмієте вислухати та підтримати. Ви добрий друг і терпіти не можете конфліктні ситуації, тому уникаєте їх усіма силами, іноді навіть на шкоду власним інтересам.

У шафі буде пахнути, як у дорогому спа - дешеві та прості методи, які працюють

середа, 29 листопад 2023, 8:15

Якщо хоч раз ви стикалися з проблемою затхлого запаху речей, які лежать у шафі якийсь час, ця стаття точно для вас. Раніше ми розповідали, як вивести плями з одягу, скориставшись бюджетним продуктом. Сьогодні поговоримо про те, як зберегти свіжість реч...

Ви будете здивовані! Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 7:55

Лікар розповів про п'ять продуктів, які всі вважають корисними, а вони насправді такими не є і підвищують цукор у крові, передають Патріоти України з посиланням на TikTok доктора Міджа Брауна. Які продукти підвищують рівень цукру в крові . Зазначимо,...