Виберіть рибку на картинці - і загляньте всередину себе. Які ви справжні?

Асоціативні психологічні тести все більше набувають популярності. Це пов'язано з тим, що вони допомагають людині розібратися у собі, не відвідуючи спеціаліста. Якщо ви хочете заглянути всередину себе, то в цьому вам допоможе представлений тест, передають Патріоти України.

Для правильного проходження тесту необхідно:

  • розслабитися та зосередитися на собі;
  • уявити, що ви занурюєтеся у свій внутрішній світ;
  • подивитися на картинку і вибрати рибу, яку ви помістили б у свій акваріум.
Розшифровка тесту
  1. Ви відчуваєте, що ваше життя - це американські гірки. Вам набридли різкі зміни та хочете постійності. Щоб цього досягти, вам необхідно як мінімум знайти емоційну опору.
  2. Такий вибір робить людина, яка закопалася у собі. Швидше за все, вас мучать думки, яких ви довгий час не можете позбутися. Вам потрібно відпустити весь накопичений негатив та знайти гармонію у собі.
  3. Ви потребуєте особистого простору. Обрана риба говорить про те, що суспільство тисне на вас. Також деякі обставини складаються так, що ущемляються ваші права. Щоб отримати свободу, вам необхідно зробити "паузу" та відпочити.
  4. Ви – впевнена в собі людина. Такий вибір робить той, хто знає, чого хоче. Варто відзначити, що ви на вірному шляху і скоро досягнете своєї мети. Однак потрібно знати міру і не перестаратися.
  5. У вашій душі панує гармонія та доброта. Вибрана вами рибка каже, що ви відчуваєте почуття піднесення сил. Вам хочеться огорнути оточуючих людей своїм теплом і любов'ю. Проте варто бути обережним, адже дехто може скористатися вашою добротою.

Легше не стане: Землю знову "атакуватимуть" магнітні бурі, названо дати

неділя, 3 грудень 2023, 21:27

Землю ще три дні поспіль атакуватимуть так звані сонячні шторми. Активність буде високою, ще в неділю, 3-го, а також 4 та 5 грудня. Про це свідчить додаток для метеочутливих людей Meteoagent, передають Патріоти України. Ще одна дата, коли фіксується в...

Додайте це у воду - і яйця будуть самі вилітати зі шкаралупи: Хитрий спосіб варіння

неділя, 3 грудень 2023, 21:12

Кулінари часто радять додавати оцет у воду для варіння. Покладіть яйця у каструлю і додайте холодну воду. Вода повинна повністю покривати яйця. Перед тим, як ставити каструлю на вогонь, додайте у неї трохи соди, передають Патріоти України. Просто варіт...