Психологічний тест: Виберіть ловця снів - і дізнайтеся щось цікаве про свою особистість

Корінні американці кажуть, що нічне повітря наповнене снами: хорошими і кошмарами. Щоб захистити себе від кошмарів, вони використовували ловців снів як талісмани, передають Патріоти України.

Як випливає з назви, ловець снів ловить всі види сновидінь! Ловець снів, якого ви оберете, може багато розповісти про вашу особистість. Отже, вибирайте!

1. Консервативний, заслуговує на довіру

Ви доброзичливі і товариські, і ви щиро піклуєтеся про інших. Ви любите компанію своїх близьких друзів. Як тільки ви добре пізнаєте людину, ви починаєте їй сліпо довіряти і хочете, щоб вам довіряли.

Коли справа доходить до почуттів, ви не поспішайте ділитися ними. Хоча ви добра людина, ваші емоції можуть заволодіти вами. Ви можете бути примхливим і надмірно емоційним, або ви можете бути абсолютно байдужим!

2. Оптимістичний, рішучий

Ви любите перебувати в оточенні людей, тому якщо ви занадто довгий час залишаєтеся на самоті, ви починаєте відчувати себе пригніченим. Ви сама балакуча людина. Замість того, щоб судити, ви приймаєте людей такими, якими вони є!

3. Чутливий, жалісливий

Ви ставите потреби інших людей на перший план. Це мотивує вас, але вони можуть скористатися вами. Ви дуже чутлива людина. Отже, шкідливі слова оточуючих заподіюють вам більше болю, ніж вони хотіли б заподіяти.

4. Незалежний, вольовий

Вам подобається керувати і підтримувати дистанцію з іншими людьми. Можливо, вам може знадобитися дистанціюватися від усього негативу. Ви заперечуєте будь-яке задоволення і залишаєте свої почуття при собі, тому що ви не хочете, щоб вас судили. Будь-яка робота, виконана вами, є ідеальною!

Відома ідеальна пропорція: Скільки додати цибулі, щоб котлети були неймовірно смачними

вівторок, 5 грудень 2023, 10:12

У котлети майже завжди додаються овочі. І річ тут не в економії - рослинні компоненти додають страві соковитості та м’якості. Найчастіше для цього використовують цибулю. Але дуже важливим є дотримання пропорцій - якщо переборщити з цим компонентом, кот...

А ви це знали? Чи можна гріти каву у мікрохвильовці і що може трапитися з напоєм

вівторок, 5 грудень 2023, 9:35

Кавомани не втрачають нагоди випити порцію улюбленого напою у будь-яких умовах: вдома, в дорозі чи на роботі. Однак взимку напій остигає дуже швидко, і не завжди є доступ до кавоварки чи плити - тож доводиться шукати альтернативні можливості, наприклад...