Виглядає просто супер-стильно! Манікюр з ефектом "диму" на нігтях - кращі ідеї нейл-арту на зиму (фото)

Серед зимових трендів нейл-арту популярність набирає димчастий манікюр, який виглядає на нігтях дуже ніжно. Замість банальних малюнків зі сніжинками чи зірочками, спробуйте новий дизайн, коли наступного разу підете на манікюр, і ви побачите, наскільки підніметься ваш настрій, зазначають Патріоти України.

Манікюр із ефектом "диму" заснувала зіркова майстер Елль Герштейн. Вона однією з перших почала малювати на нігтях багатьох артисток химерний сіро-білий візерунок, що візуально нагадує щільні клуби диму.

Такі малюнки на нігтях виглядають дуже природно, ніби ви справді занурили нігті в дим. На фото такий манікюр виглядатиме чудово! Впевнено можете робити такий дизайн напередодні фотосесії.

Основу димчастого манікюру складає правильний фон. Найчастіше за основу майстер манікюру обирає класичний чорний лак і вже поверх малює біло-сірі клуби диму. Однак "димок" може бути зроблений будь-яким лаком кольору на прозорому фоні. Димчастий малюнок можна нанести і на ніжно-рожевий лак або, наприклад, на світло-сірий з делікатним шиммером.

Золотистий чи сріблястий димчастий манікюр виглядатиме дуже святково. Можете використати такий варіант нейл-арту для новорічного манікюру. "Димку" можна декорувати як на всіх нігтиках, так і на обраних.

А ви це знали? Чи можна прати рушники та постільну білизну разом

п’ятниця, 19 серпень 2022, 9:15

Правильне прання - це не тільки чистота тканин, але і вибір відповідної програми і температури в пральній машині, передають Патріоти України. Багато людей, які бажають заощадити воду і час, стикаються з дилемою: чи можна прати постільну білизну і рушни...

Попереду - складна зима: Піч буржуйка своїми руками - як зробити з цегли, бочки, балону

п’ятниця, 19 серпень 2022, 8:55

Опалювальний сезон 22/23 буде дуже важким. "Скільки коштує грубка буржуйка" і як зробити таку грубку своїми руками, передають Патріоти України . Для формату "буржуйка з балона" потрібно, власне, взяти балон об'ємом в 40-50 літрів ‒ якщо приміщення до...