Виглядають занадто дешево: Стилістка розповіла про чотири типи взуття, яких варто уникати цим літом

Експертка зі стилю розповіла про те, яке взуття краще не носити влітку 2023 року, передають Патріоти України.

У ролику, який опублікувала в профілі TikTok стилістка Аміра Бессет, розповідається про чотири типи взуття, які завжди виглядають дешево і можуть зіпсувати навіть найстильніший образ.

Прозорі підбори

Якщо говорити про те, який підбор у моді 2023 року, то це точно не прозорі підбори. Аміра наголошує, що таке взуття не лише виглядає дешево, але й може викликати проблеми зі здоров'ям.

Все через те, що пластмасові босоніжки або туфлі сильно парять, тому ноги починають потіти. А це — ідеальне середовище для розвитку грибкових інфекцій.

Ляпанці

Таке взуття підходить лише для того, аби носити його біля басейну чи на пляжі. А ось для прогулянок містом краще обрати інші варіанти. Адже звичайні шльопанці можуть сильно здешевити весь образ.

Більше того, таке взуття також може бути небезпечним. Насамперед тому, що такий тип взуття не підтримує ногу (адже в них немає п'ятки), і людина починає згинати пальці ніг під час ходіння. Внаслідок цього сильніше напружуються м'язі і сухожилля, що викликає перевтому, біль та навіть запалення. А ще носіння ляпанців збільшує ризик травмування ніг.

Crocs

Хоча їх обирає все більше і більше людей, вони зовсім не виглядають елегатно та можуть зіпсувати літній образ. Аміра стверджує, якщо ви не працюєте в лікарні, краще уникати носіння цього типу взуття.

Також варто зазначити, що у кроксах вага тіла зосереджена на пальцях стоп, тому доводиться постійно їх згинати, щоб утримувати рівновагу. Таке носіння небезпечне для сухожиль, особливо, якщо ви комбінуєте улюблені Crocs з різним одягом регулярно.

Сандалі-гладіатори

Експертка порадила триматися подалі від такого взуття, якщо ви хочете створити елегантний образ. Вони вирізняються великою кількість ремінців. Вперше таке взуття з'явилося в древньому Римі, за що і отримали свою назву. Гладіатори мають дещо грубуватий вигляд, тому роблять весь образ дешевим.

Загориться або отруїть вас! Що ні в якому разі не можна ставити в мікрохвильову піч

середа, 31 травень 2023, 18:10

Мікрохвильова піч - швидкий і зручний спосіб розігріти або приготувати їжу. Проте не всі знають, що можна, а що категорично не можна в ній розігрівати. "Телеграф" розповість про це детальніше, передають Патріоти України. Далеко не весь посуд можна став...

Це дійсно працює! Народний метод боротьби з колорадським жуком - замість збирання вручну

середа, 31 травень 2023, 17:09

Городники знають, що з екологічних способів 100% результат дасть ручне збирання жука з картоплі. Але цей процес забирає чимало часу та сили, а спина після великих грядок “дякую” не скаже. Є перевірений спосіб народний, який теж абсолютно знищить жуків,...