Виявляється, все дуже просто! Як вернути білизну пожовклій емальованій каструлі - стане як нова

Відмити пожовклий емальований посуд буває не так просто. Щоб не морочитися з чищенням, просто киньте в гарячу воду одну таблетку, і від бруду не залишиться ні сліду, передають Патріоти України.

Звичайні таблетки для посудомийної машини впораються краще інших засобів для чищення. Купуйте найдешевші, необов'язково брати дорогі бренди. Собівартість однієї таблетки — близько 2-3 гривень. Опустіть одну таблетку в каструлю з гарячою водою, доведіть до кипіння і прокип'ятіть 15 хвилин на невеликому вогні.

Потім воду злийте в раковину (вона теж прочиститься), а каструлю промийте під проточною водою, видаляючи залишки бруду і мила губкою. Ідеально чиста каструлька без праці і клопоту!

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...