Вийшли з моди! П'ять пуховиків, які стали спражнім антитрендом у 2022 році - про них краще забути (фото)

Пуховик - найпопулярніший верхній одяг, який обирають дівчата на холодну пору року. Вони бувають довгими, до середини стегна або укорочені у вигляді куртки. Стилісти розповіли, які моделі пуховиків вийшли з моди у 2022 році, яких краще позбутися, щоб виглядати стильно, передають Патріоти України.

Пуховик із поясом це антитренд вже кілька років. Дана модель із претензією на жіночність насправді не тільки виглядає неактуально, так ще й не гріє, а все через те, що щільно прилягає до тіла, і всередині немає повітря.

Пуховик з хутром теж можна викинути, і це попри те, що хутряне оздоблення на пальті знову повернулося в моду. До пуховиків це не має жодного стосунку. Також варто розуміти, що носити натуральне хутро в 21 столітті вважається поганим тоном, а ось знайти куртки з хорошим штучним хутром не так просто. Та й більше одного сезону вона не проживе.


Пуховики з рукавом 3/4 це не тільки не стильно, але ще й не практично. Така модель втрачає своє найголовніше призначення – захист від холоду. Зазвичай у таких курток-пуховиків не тільки куці рукави, а й загальна довжина - а це дуже непрактично.

Пуховик зі спідницею був створений для створення жіночного образу, але він повністю провалився. Мало того, що така модель візуально збільшує бедра та порушує пропорції, так і підібрати низ під нього дуже складно – штани та спідниці виглядають безглуздо.

Тонкі облягаючі куртки-пуховики - не практичні та застарілі моделі. Попри сучасний ультратонкий утеплювач, такий верхній одяг не може достатньо зігрівати. До того ж з ним складно створити трендовий образ, тому що під низ не надіти жоден об'ємний светр чи створити багатошаровість.

Що ви побачили першим? Цей тест по картинці розповість про ваші найкращі риси

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:13

Кожна людина особлива і має свої слабкі та сильні сторони. Хтось може приваблювати оточуючих своєю сором'язливістю і добротою, а хтось - упевненістю і відкритістю, передають Патріоти України. Іноді ми самі можемо не усвідомлювати, що ж саме в нас драту...

Перевірте себе! Тест по картинці: Що насправді може принести радість саме вам

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:12

Кожна людина володіє свідомістю і підсвідомістю, друге - зберігає набагато більше пам'яті ніж свідомість і може відкрити справжню правду про людину і її справжні життєві уподобання, передають Патріоти України. Для того, щоб дізнатися від чого ви можете...