Використайте цей лайфхак - і найбрудніший одяг з жирними плямами стане білосніжно-білим

Кожна господиня має свої «фірмові» секрети для кожної роботи в домі, в тому числі і для прання. Вони приходять на допомогу у тих випадках, коли завдання не можна виконати звичайним способом. Про один з таких випадків розповідає і експерт з чистоти Олена Матвеєва.

Цей секрет — прання за допомогою клею. «Коли потрібно випрати занадто забруднені речі — старе простирадло, робочий одяг для дачі або для кухні, я розмірковую, чи справиться з завданням будь-який з моїх порошків, і іноді даю на питання негативну відповідь. Тоді я згадаю спосіб, про який дізналася від своєї сестри — це прання з клеєм», — розповідає експертка.

При цьому вона показує, як працює цей метод на ковдрі, об яку любить «витиратися» її собака, коли нікого немає вдома. Спочатку Олена бере рідке скло (лужний розчин силікатів натрію і калію, відомий також як силікатний клей) — приблизно 100 мл на одне прання. Його слід додати просто в барабан машини, до брудних речей, після чого залити у відповідний відсік рідкий засіб для прання (зазвичай це друга комірка). Придбати такий клей можна у магазині канцтоварів, або ж на маркетплейсах.

Це справді працює! Як зберегти полуницю свіжою якнайдовше

неділя, 16 червень 2024, 17:57

Полуниця, якщо зберігати правильно, може лежати в холодильнику протягом тижня. Читайте поради, як вибирати, мити, зберігати полуницю, передають Патріоти України. Ретельно вибирайт полуницю. Купуючи ягоду, ретельно її огляньте, щоб виявити несвіжу. Плям...

Чому банани треба їсти щодня: Лікарі розповіли про користь цих фруктів

неділя, 16 червень 2024, 17:14

Банани - ситні та солодкі фрукти, які слід постійно включати до свого раціону, передають Патріоти України. Справа в тому, що в плодах багато вітамінів та мікроелементів, які позитивно впливають на стан організму. При цьому достатньо з’їдати лише один ф...