Винахідливі господині кладуть в холодильник активоване вугілля - ось, у чому хитрість

Від неприємного запаху в холодильнику досить важко позбутися, але знаючи прості лайфхак, ви забудете про цю проблему, передають Патріоти України.

Для того, щоб позбутися від неприємного запаху в холодильнику, його потрібно для початку помити. Також ви можете знайти джерело запаху, але це нічого не дасть - зазвичай він в'їдається в стінки.

Тому після ретельного прибирання покладіть на одну з полиць тканинний мішечок з декількома таблетками активованого вугілля.

Річ у тому, що вугілля є природним абсорбентом і прекрасно вбирає в себе різні запахи. Не забувайте міняти вугілля кожні 7-10 днів.

Як позбутися від неприємного запаху в холодильнику - інші народні методи

  • Житній хліб теж відмінно справляється з роллю борця з неприємним запахом. Потрібно просто порізати його на шматочки, розкласти по блюдечках і розставити їх по полицях вашого холодильника.
  • Рис. Блюдце з жменькою рисових зерен також допоможе видалити неприємний запах.
  • Лимон. Не менш дієвим засобом будуть часточки свіжого лимона або навіть скоринки цього фрукта.
  • Спеції. Запобігти появі неприємного запаху в холодильнику допоможе невелика жменька куркуми, гвоздики або кориці.

Що ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:07

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично сто відсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше ...

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...