Взуття не буде ковзатись на самій слизькій дорозі - корисні лайфхаки

У той же час добре відомо, що ожеледь і мокрий сніг - найчастіші причини отримання травм взимку. Адже складно знайти взуття, підошва якого не ковзає. Проте для того щоби забезпечити собі стійке положення, не обов'язково витрачати нечувані суми на черевики певних брендів - можна скористатися й підручними засобами, передають Патріоти України.

Про те, як можна зробити взуття «нековзким», розповів винахідник Костянтин Нечетов. Його порада — нанести на підошву взуття спеціальні смужки з силіконового герметику.

Інші лайфхакери дають схожі поради, але наносити пропонують клей «Момент» та харчову соду. Спочатку підошву взуття потрібно ретельно очистити, висушити та знежирити. Потім нанести товстий шар клею і насипати пісок, поки клей не підсохнув. Поверхня стане шорсткою та не буде ковзати приблизно 3−4 тижні.

Серед інших поширених способів — використання наждакового паперу, колготок та лейкопластиру.

Наждаковий папір

Це один з найбільш доступних способів, адже таку річ можна знайти в кожному домі або придбати в будівельних магазинах за копійки. Просто наріжте невеликі шматочки наждакового паперу і наклейте на підошву взуття. Завдяки шорсткій поверхні збільшиться тертя між взуттям та засніженою поверхнею, тому ковзання зменшиться до мінімуму.

Колготки

Візьміть старі колготки, які ви вже не носите. Підпаліть їх і накапайте матеріал, який плавиться, на підошву взуття. В результаті у вас з'явиться захисний шар, який буде настільки ефективним, що ви зможете ходити у взутті навіть по поверхні льоду.

Лейкопластир

Візьміть широкий лейкопластир і наклейте на підошву навхрест. Хоча така конструкція і не відрізняється особливою довготривалістю (протримається не довше 2−3 днів), але своє завдання вона виконає ефективно.

Оберіть чашку на картинці - і дізнайтеся свої потаємні бажання

понеділок, 26 лютий 2024, 9:12

Обрана вами чашка може відображати ваші найсокровенніші бажання та мрії. Ваш вибір може допомогти усвідомити, до чого ви прагнете у своєму житті, передають Патріоти України. Деталі. Як пройти тест: . Розшифровка:

Особливий талісман: Навіщо носять каштан у сумці - прикмети та забобони

понеділок, 26 лютий 2024, 8:12

Сучасні сумки, такі різноманітні за формою і призначенням, ведуть свій рід від звичайного полотняного або шкіряного мішечка. Наші далекі предки складали в нього гроші та інші цінні дрібниці, а потім носили на поясі, щоб завжди мати під рукою, інформує ...