З чим випрати рушники, щоб прибрати затхлий запах - дешевий трюк

Після прання рушників тканина може пахнути не свіжістю, а мати неприємний затхлий запах. Це відбувається з низки причин. На щастя, проблему легко вирішити, як і у разі прання кухонних рушників, передають Патріоти України.

Як пише видання express, позбутися неприємного запаху рушника допоможе один простий, але дієвий лайфхак. Ключовий засіб, який вам знадобиться, не доведеться купувати в магазині, адже йдеться про звичайний оцет – незамінний у прибиранні та пранні натуральний продукт.

Щоб освіжити рушники, які набули запаху вогкості, скористайтеся способом з оцтом. Суть лайфхака у тому, щоб повторно випрати рушники при гарячій температурі (близько 40 градусів) з оцтом. Засіб можна додати у відсік разом із порошком. Запах вогкості має повністю зникнути.

Крім того, щоб рушники не пахли вогкістю, важливо їх правильно сушити. Переконайтеся, що ви даєте їм достатньо часу, щоб вони повністю висохли після прання. Рушники зазвичай набувають затхлого запаху, коли на них росте пліснява. Ніколи не залишайте їх вологими на підлозі та не кладіть один на одного під час сушіння. Це важливо, щоб повітря могло рівномірно циркулювати під час висихання виробів.

Стародавній рецепт довголіття - він такий простий, що гріх ним не скористатися!

четвер, 21 вересень 2023, 15:14

Пропонуємо скористатись вам рецептом, який допоможе надовго зберегти здоров’я! Вже через декілька днів ви будете почуватись бадьоро! Цей рецепт допоможе відновити правильне функціонування внутрішніх органів, передають Патріоти України. Рецепт почали за...

Це справді працює! Як відчистити ванну від застарілого нальоту, бруду і іржі - метод прибиральниць

четвер, 21 вересень 2023, 14:43

Через жорстку воду, постійну вологість та невчасне прибирання ванна покривається нальотом, брудом та іржею. Більшість господарів надають перевагу хімічним засобам для прибирання, вважаючи, що вони ефективніше впораються з цією проблемою, передають Патр...