З якої сторони ліжка повинна спати дружина. Дізнайтеся секрет

Щасливий шлюб та гармонія в сім’ї залежать від того, з якого боку від чоловіка знаходиться дружина: гуляючи в парку, сидячи в кав’ярні та навіть і у ліжку… Хочете дізнатись, чи своє місце в парі ви займаєте? Ми вам у цьому допоможемо, передають Патріоти України.

Чоловіче і жіноче начало протилежні. Однак завжди прагнуть об’єднатись в одне ціле. Багато чого в житті подружньої пари контролюється тонкими духовними сферами. В давнину слов’яни вірили, що досягненню гармонії в парі сприяє те, з якої сторони від жінки спить чоловік.

Існує декілька теорій чому дружина повинна бути саме зліва: релігійні, давня традиція і наука теж пояснює, правда не так категорично.

Ще у первісних людей сторона мало значення. Жінка — зліва. Адже правою рукою чоловік тримав зброю, якою мав захищати своїх рідних від хижих звірів та ворогів. І діти мали своє місце — зліва від мами. І дитяча колиска, теж зліва. Згідно з народними повір’ями, жінка має знаходитись зліва, адже там серце чоловіка, бути близько до нього.

Вчені давно встановили, що мозок чоловіка і жінки працює не зовсім однаково: ліва півкуля мозку активніша у чоловіків, вона відповідає за мислення та контролює праву половину тіла, а в жінок активніша права півкуля, яка відповідає за емоції та пов’язаа з лівою половиною тіла.

Чоловіки переважають за інтелектуальними якостями, жінки ж сильніші психологічно. Щоб взаємодоповнювати та підтримувати одне одного на енергетичному рівні жінка повинна знаходитись зліва від чоловіка. Так подружжя буде єднатись в одне ціле, підсилювати слабкі сторони свого обранця.

За церковними традиціями наречена також стоїть з лівого боку від нареченого. Це пояснюється розташуванням ікон у церкві — ліворуч від вівтаря знаходиться образ Діви Марії, а праворуч – образ Ісуса Христа.

А ви звертали увагу, з якого боку ви знаходитесь від свого чоловіка гуляючи в парку? Займаєте місце в ресторані чи лягаєте спати в подружнє ложе? Якщо все навпаки, відбуватиметься роз’єднання та розрядка вашої пари. Простіше – чоловік і жінка міняються місцями в енергетичному плані, тому й виконують не свою роль у сімейній парі, що не може позначитись на гармонійності подружжя. Часто ми бачимо, як жінка тягне на собі всі хатні турботи, а чоловік поводиться не надто гідно, як для звання голови сім’ї.

Це відбувається тому, що на підсвідомому рівні жінка сприймає його як дитину, яка не здатна приймати рішення та розв’язувати проблеми.

Проведіть аналіз своїх стосунків. Чи все у вас гармонійно, з якого боку ви весь час знаходитесь: зліва чи справа від коханого? Якщо все не так гладко, можливо потрібно просто змінити полярність та стати на своє місце поруч з чоловіком?

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...