З якої сторони ліжка повинна спати дружина: Секрет щасливого шлюбу

Щасливий шлюб та гармонія в сім’ї залежать від того, з якого боку від чоловіка знаходиться дружина: гуляючи в парку, сидячи в кав’ярні та навіть і у ліжку… Хочете дізнатись, чи своє місце в парі ви займаєте? Ми вам у цьому допоможемо, передають Патріоти України.

Чоловіче і жіноче начало протилежні. Однак завжди прагнуть об’єднатись в одне ціле. Багато чого в житті подружньої пари контролюється тонкими духовними сферами. В давнину слов’яни вірили, що досягненню гармонії в парі сприяє те, з якої сторони від жінки спить чоловік.

Існує декілька теорій чому дружина повинна бути саме зліва: релігійні, давня традиція і наука теж пояснює, правда не так категорично.

Ще у первісних людей сторона мало значення. Жінка — зліва. Адже правою рукою чоловік тримав зброю, якою мав захищати своїх рідних від хижих звірів та ворогів. І діти мали своє місце — зліва від мами. І дитяча колиска, теж зліва.

Згідно з народними повір’ями, жінка має знаходитись зліва, адже там серце чоловіка, бути близько до нього.

Вчені давно встановили, що мозок чоловіка і жінки працює не зовсім однаково: ліва півкуля мозку активніша у чоловіків, вона відповідає за мислення та контролює праву половину тіла, а в жінок активніша права півкуля, яка відповідає за емоції та пов’язаа з лівою половиною тіла.

Чоловіки переважають за інтелектуальними якостями, жінки ж сильніші психологічно. Щоб взаємодоповнювати та підтримувати одне одного на енергетичному рівні жінка повинна знаходитись зліва від чоловіка. Так подружжя буде єднатись в одне ціле, підсилювати слабкі сторони свого обранця.

За церковними традиціями наречена також стоїть з лівого боку від нареченого. Це пояснюється розташуванням ікон у церкві — ліворуч від вівтаря знаходиться образ Діви Марії, а праворуч – образ Ісуса Христа.

А ви звертали увагу, з якого боку ви знаходитесь від свого чоловіка гуляючи в парку? Займаєте місце в ресторані чи лягаєте спати в подружнє ложе? Якщо все навпаки, відбуватиметься роз’єднання та розрядка вашої пари. Простіше – чоловік і жінка міняються місцями в енергетичному плані, тому й виконують не свою роль у сімейній парі, що не може позначитись на гармонійності подружжя. Часто ми бачимо, як жінка тягне на собі всі хатні турботи, а чоловік поводиться не надто гідно, як для звання голови сім’ї.

Це відбувається тому, що на підсвідомому рівні жінка сприймає його як дитину, яка не здатна приймати рішення та розв’язувати проблеми.

Проведіть аналіз своїх стосунків. Чи все у вас гармонійно, з якого боку ви весь час знаходитесь: зліва чи справа від коханого? Якщо все не так гладко, можливо потрібно просто змінити полярність та стати на своє місце поруч з чоловіком?

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...