З цим домашнім засобом ви забудете про мух, комарів та інших комах

Літо - саме час насолоджуватися гарною погодою і теплим повітрям, неважливо в лісі, на дачі або вдома, адже і вдома в цю пору року хочеться відчинити вікно ширше, передають Патріоти України.

Однак разом з гарною погодою, зазвичай, з'являються і ті, від кого часом ні сховатися! Звичайно, йдеться про всіляких комах, кровосисних і просто докучливих. Однак врятуватися від них можна дуже просто, причому за допомогою саморобного засобу з найпростіших інгредієнтів.

Вам буде потрібно:

  • камфорний спирт;
  • гвоздика;
  • лавровий лист

Комахи не люблять різкі запахи, а особливо камфори, гвоздики, лавра і оцту. Тому зробимо нехитру настоянку: приблизно у 20 мл камфорного спирту додаємо кілька штук гвоздик і попередньо накришений лавровий лист. Найзручніше буде використовувати ємність з розпилювачем. Ми залишаємо вміст настоюватися на кілька діб.

Тепер потрібно тільки час від часу обробляти настоянкою можливі місця проходу комах і ви можете про них забути. Можна також розпорошувати засіб на штори і меблі.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...