Забудете про цю проблему! Як за 15 хвилин очистити застарілий жир з кришки

Скляні кришки від сковорідок і каструль дуже швидко втрачають презентабельний зовнішній вигляд, адже в кромки потрапляє жир, який швидко пригорає, передають Патріоти України.

Відмити пригорілий жир з важкодоступних місць звичайним миючим засобом просто нереально. В цьому випадку на допомогу прийде копійчаний ефективний засіб, приготований всього з 3 інгредієнтів.

Для приготування знадобиться:

  • 1 ст. л. гірчичного порошку;
  • 2 ст. л. соди;
  • 1 ст. л. миючого засобу

Залийте інгредієнти 3 літрами окропу і добре перемішайте. Помістіть кришку в розчин і залиште на 15 хвилин.

Через 15 хвилин пройдіться по всіх крайках щіткою. Результат, без сумніву порадує, без будь-яких зусиль і дорогих засобів для чищення вдасться легко очистити весь пригорілий жир навіть з важкодоступних місць.

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...