Забудете про цю проблему! Як за 15 хвилин очистити застарілий жир з кришки

Скляні кришки від сковорідок і каструль дуже швидко втрачають презентабельний зовнішній вигляд, адже в кромки потрапляє жир, який швидко пригорає, передають Патріоти України.

Відмити пригорілий жир з важкодоступних місць звичайним миючим засобом просто нереально. В цьому випадку на допомогу прийде копійчаний ефективний засіб, приготований всього з 3 інгредієнтів.

Для приготування знадобиться:

  • 1 ст. л. гірчичного порошку;
  • 2 ст. л. соди;
  • 1 ст. л. миючого засобу

Залийте інгредієнти 3 літрами окропу і добре перемішайте. Помістіть кришку в розчин і залиште на 15 хвилин.

Через 15 хвилин пройдіться по всіх крайках щіткою. Результат, без сумніву порадує, без будь-яких зусиль і дорогих засобів для чищення вдасться легко очистити весь пригорілий жир навіть з важкодоступних місць.

Як за 2 хвилини очистити ручки газової чи електричної плити від жиру без надмірних зусиль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:30

Як швидко зняти і помити ручки кухонної плити від застарілого бруду підручними засобами, як очистити ручки, які не знімаються, передають Патріоти України. Можливо, комусь до вподоби чистити газову чи електричну плиту від бруду та жиру, але все ж таки ц...

Оберіть кристал - і дізнайтеся дещо цікаве про свій емоційний стан

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:14

Ви підсвідомо тягнетеся до кристалів, які потрібні у вашому житті. Подивіться на 6 кристалів нижче, до яких вас тягне? Не вибирайте свій улюблений колір, виберіть той, який вас найбільше приваблює в даний момент. Нижче наведено пояснення вашого вибору,...