Забудете про цю проблему! Копійчаний засіб, який очистить решітку газової плити від нагару

Привести до ладу решітку від плити вкрай складно, оскільки на поверхні у великій кількості накопичуються жир і нагар, передають Патріоти України.

Деякі починають механічно очищати забруднення. Такий метод вимагає чимало сил і енергії. Інші господині відправляють решітку в ванну або глибокий таз на всю ніч, щоб потім було легше впоратися із забрудненнями. Але є й інший метод, який дозволить впоратися відносно швидко і якісно.

Як привести в порядок решітку від плити

Необхідно спочатку змочити решітку для того, щоб полегшити процес проникнення мийного складу. Потім ввести в соду трохи перекису водню, щоб домогтися стану пасти. Далі розподіляємо отриманий засіб і чекаємо близько двох годин.

Потім потрібно взяти жорстку губку і зчистити залишки бруду і жиру. Дана методика дозволяє привести в порядок решітку навіть в тому разі, якщо нагар накопичувався роками. Якщо з якоїсь причини від усіх забруднень за один раз позбутися не вдалося, можна ще раз використовувати метод — засіб не завдає ніякої шкоди решітці.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...