Забудете про цю проблему! Один дієвий домашній засіб допоможе позбутись плям від помади

На улюбленому одязі з’явились плями від помади. Не хвилюйтеся, бо врятувати улюблену річ не кладе жодних складнощів. Для цього потрібно мати всього один дієвий засіб. Він у кожного в домі. Всі щодня ним користуються. Мова йде про зубну пасту, передають Патріоти України.

Як вивести пляму

Нанесіть на пляму зубну пасту. Трохи потріть її та сполосніть водою. Будемо відверті, адже пляма може не відразу зникнути. Якщо ви бачите, що вона почала бліднути, проведіть процедуру ще раз.

Якщо пляма є трохи старішою, не поспішайте змивати пасту. Залиште її попрацювати протягом 5-10 хвилин. Її інгредієнти розчинять помаду та виведуть з одягу. Простий та життєвий лайфхак, який варто знати. Пляма від губної помади — не біда. Головне — вчасно зайнятись її видаленням.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...