Забудете про цю проблему: ТОП-3 перевірених способи позбавитись плісняви

Пліснява огидна, що й казати. Вона псує стіни, стелю, підлогу, а разом з ними й інтер’єр. Естетична сторона питання - це одне, але є ще й негативний вплив на здоров’я, передають Патріоти України.

Основна причина появи плісняви полягає у підвищеній вологості та поганій вентиляції. Якщо ви стали на шлях боротьби з нею, тоді скористайтесь для цього перевіреними способами та засобами.

Перекис водню

Цей аптечний засіб володіє здатністю ефективно боротись із пліснявою. Придбайте розчин 3%. Змочіть перекисом водню ганчірку або ватний диск та затріть місце з пліснявою. Лишіть на 10 хвилин та змийте водою. Зрозуміло, що досить великі площі ураження буде набагато важче обробити.

Ефірні олії

Є певний перелік олій, які мають природні фунгіцидні властивості. Саме вони допомагають ефективно боротись із пліснявою. Для цієї мети знадобляться олії розмарину, чайного дерева чи лаванди. З ними готують розчин. На 200 мл води беруть 1 ч.л. олії. Збовтують та розприскують на плісняву. Після висихання потрібно протерти сухою ганчіркою.

Білий оцет

Цей засіб здатен ефективно боротись проти більшої частини різновидів плісняви. Зокрема, чорної, яка має здатність швидко розповсюджуватись. Не розводьте його з водою. В цьому випадку ефективність буде вища. Все просто. Потрібно нанести оцет на плісняву, дати висохнути, а потім змити водою та витерти ганчіркою.

Один з цих способів має допомогти вам подолати огидну плісняву. Оцет, ефірні олії та перекис водню перевірені вже багатьма людьми, які стикались з проблемою видалення цвілі.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...