Забудьте про сльози під час нарізання цибулі - три ефективні лайфхаки

Будь-якому кулінару відомо, що цибуля завдяки своєму особливому хімічному складу може довести до сліз. Тому, якщо ви плануєте смачно замаринувати цей овоч, але не хочете ридати - зверніть увагу на цю статтю, передають Патріоти України.

Є перевірені хитрощі, які допоможуть не плакати під час роботи з овочем. На Pixelinform розповіли про найефективніші методики.

Сірники

Даний метод можна сміливо назвати найцікавішим. Він має безліч дуже позитивних відгуків. Специфіка полягає в тому, що необхідно перед чищенням та нарізкою цибулі слід затиснути в роті кілька сірників. "Магія" полягає в тому, що сірка на сірниках не дає ефекту цибулі розгорнутися на повну.

Сіль

Вважається, що цей продукт теж не дасть овочі довести вас до сліз. Перед нарізкою потрібно просто покрити обробну дошку тонким шаром солі. І все — можна приступати до нарізки цибулі.

Заморожування

Метод із морозильною камерою є одним із найпопулярніших. Цибулину потрібно почистити і відправити в морозильну камеру. П’яти хвилин перебування там буде цілком достатньо. Втім, кажуть що я холодної води досить.

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...