Забудьте про це! Чотири моделі весняного взуття, яке вийшло з моди у 2023 році

Взуття грає безпосередню роль у створенні сучасного, трендового образу. І щоб не зіпсувати свій зовнішній вигляд моделлю, яка вийшла з моди, треба знати все про неї, передають Патріоти України. Стилісти розповіли, якого демісезонного взуття настав час позбутися, оскільки воно безслідно пішло у минуле.

Яке весняне взуття вийшло із моди?

Блискучі кросівки, які ми так полюбили у 2010-х роках, насправді вийшли з моди вже років як 5, але дівчата, як і раніше, продовжують їх носити. Хоч зараз і надягають масивні кросівки з сукнями, все ж ера відбиваючих вставок пройшла.

На зміну краще взяти вічну класику або трендові зараз моделі кед і кросівок.

Ботильйони на шнурівці зіпсують навіть найтрендовіше вбрання, бо виглядають застарілими.

Натомість краще взяти ботильйони з квадратним носком або короткі черевики-панчохи.

Мокасини впевнено витіснили лофери. Хоч комусь зовні вони можуть здатися схожими, але градус стилю вони ставлять зовсім різний.

МокасиниЛофери

Туфлі з мереживом або під мереживо дуже дивно все ще бачити на вулицях, але є дівчата, які продовжують носити цю вже десятиліття застарілу модель.

Найкраще обирати вічну класику, трендові моделі з гострим або квадратним носком у стилі ретро, або слінгбеки.

Городникам на замітку! Що садити на городі у червні 2023 року - посівний календар на місяць

середа, 31 травень 2023, 6:12

ісля весняних гойдалок погода в червні вже зазвичай заспокоюється, демонструючи або стабільну спеку і посуху, або затяжні теплі дощі. У цей місяць саме час садити теплолюбні рослини, які могли постраждати від поворотних заморозків у весняний період, пе...

"Перші, другі й треті півні": Мовознавець пояснив, що означає цей вислів (відео)

середа, 31 травень 2023, 5:40

Раніше півня називали "будима" - від слова "будити". Відомий вчитель та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, що означає вислів "перші півні, другі, треті" та скільки їх взагалі є. Він в ефірі "Сніданку з 1+1" провів мовно-історичну екскурсію та роз...