Забудьте про це! Найшкідливіші страви з картоплі - зіпсуєте собі шлунок і серце

Картопля є одним з популярних овочів в нашому раціоні. І це не дивно, оскільки він доступний за ціною, в ньому міститься достатня кількість корисних речовин і вітамінів. Однак приготування картоплі має значення і найсмачніші страви з нього можуть стати небезпечними для організму, зазначають Патріоти України.

Які страви з картоплі найшкідливіші для організму людини, розповіла лікар-дієтолог Тамара Прунцева. У картоплі є магній, калій, білки та кальцій. Але також в цьому овочі багато вуглеводів. За словами фахівця, страви з картоплі повинні бути в раціоні регулярно. Однак не варто їсти на ніч і потрібно стежити за тим, щоб не було переїдання, а протягом дня калорії спалювалися.

Дієтолог зазначила, що найкориснішим приготуванням картоплі запікання і варіння. Тримати довго картоплю у воді не рекомендується, через те, що більшість мінералів міститься на поверхні.

Найшкідливішими стравами з картоплі лікар назвала картоплю, смажену у фритюрі та приготування "по-селянськи". При термічній обробці при високих температурах з картоплі зникають всі корисні мінерали й вітаміни. А приготування цього овочу з великою кількістю вершкового масла або рослинної олії роблять картоплю жирною і важкою для шлунка.

Крім того, надмірне вживання картоплі може привести до появи холестеринових бляшок. А у постійному приготуванні пюре теж є свої мінуси - в таку страву часто використовують масло, молоко, вершки. Це додаткові калорії.

Хіти тижня. Не встоїть ніхто! Сирні пончики, що тануть у роті

субота, 23 жовтень 2021, 23:05

Останнім часом в багатьох кав'ярнях можна побачити яскравий десерт - пончики, покриті кольоровою глазур'ю з посипками, зазначають Патріоти України. Пропонуємо вам український варіант цієї страви, яку легко можна приготувати вдома, - сирні пончики або с...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо