Забирає конденсат на вікнах краще солі! Який інгредієнт підійде для саморобного осушувача

У холодну пору року деякі зіштовхуються із накопиченням конденсату на вікнах. Знизити рівень вологості в будинку можна за допомогою осушувача повітря, але також легко знайти більш бюджетну альтернативу. Іноді радять залишати на підвіконні сіль, щоб вона запобігала конденсату, проте є ефективніший засіб, передають Патріоти України.

Чудово поглинає вологу силікагель – висушений гель, що утворюється з перенасичених розчинів кремнієвих кислот. Ви можете зробити з нього такий собі осушувач. Простий лайфхак із силікагелем допоможе позбавитися конденсату на вікнах у будинку, пише видання Express.

Маленькі упаковки силікагелю часто знаходяться в коробках для взуття, а ще цей матеріал іноді використовують як наповнювач для котячого туалету. Його головна властивість – вбирання вологи. Тому силікагель відмінно працює як осушувач. Зробити такий зможе кожен без зайвого клопоту.

Отже, як прибрати конденсат на вікнах за допомогою силікагелю? Все, що потрібно зробити, це заповнити банку силікагелем, накрити її перфорованою кришкою (це можна зробити, проткнувши кришку викруткою) і залишити ємність біля вікна. Для досягнення найкращих результатів рекомендується замінювати гель раз на два тижні. В інтернеті можна знайти пропозиції щодо купівлі силікагелю вартістю від 20 до 250 грн у середньому (ціна залежить від ваги матеріалу).

Як зробити, щоб на чашці не утворювався чайний наліт - три маловідомі хитрощі

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:10

Час від часу посуд потрібно не просто перемивати, а прямо-таки "реанімувати". Частіше всього це трапляється у господинь, які полюбляють білі тарілки, бо ті з часом жовтіють навіть при правильному догляді, передають Патріоти України. Впоратися з такою п...

Копійчане добриво для орхідей з інгредієнтів, які є на кожній кухні - будуть рости як на дріжджах!

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:45

Мало хто знає, що приготувати дієве добриво для орхідей можна з простих інгредієнтів, які є на кожній кухні, передають Патріоти України. Таке добриво для орхідей допоможе квітці виглядати здоровою, рости і навіть квітнути. А ще збагатить рослину всіма ...