Задача не проста! Потренуйте мозок - чи знайдете кішку серед людей

Чому б вам не спробувати свої сили в розгадуванні цієї далеко не найпростішої головоломки, в якій інтернет-користувачам пропонується знайти кішку серед великого числа людей. У цілому ж на пошуки відводиться всього 4 секунди - адже саме таким на даний момент є рекордний час, передають Патріоти України.

Дана задачка була створена компанією "Book An Eye Test", щоб подивитися, наскільки насправді є окатими користувачі Мережі. У той час як середній час на вирішення головоломки становить 36 секунд, найшвидший час, який вдалося продемонструвати — всього 4 секунди.

Так скільки ж часу піде у вас на те, щоб помітити самотню тварину, що ховається серед людей? Нижче відповідь, але не поспішайте її дізнаватися — краще спробуйте ще трохи пошукати кішку!

Ну що? Не знайшли? Тоді дивіться:

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...