Загадка на кмітливість: Кому з людей на картинці варто звернутися до лікаря?

Необов’язково бути лікарем, щоб вміти поставити правильний діагноз. Можна просто бути спостережливою людиною з досвідом в житті або мати природний дар визначати, що людина нездорова, передають Патріоти України.

У нашій загадці вам може стати в нагоді навіть проста логіка із серії “знайди зайве”. Вам потрібна кмітливість! Перед вами на зображенні три людини, які так чи інакше могли б стати пацієнтами лікаря. Дайте відповідь, хто з них хворий і чому?

А тепер – правильна відповідь! Жінка зліва має зайву вагу. Можливо, вона дійсно може відчувати дискомфорт через повноту, але це неочевидний симптом того, що неминуче слід йти в лікарню. Хлопець з гіпсом вже був у лікаря, тому його теж не варто брати до уваги.

Залишається дівчина з набряклими ногами! У більшості випадків зміна кольору шкіри і набряк нижніх кінцівок і щиколоток явно свідчить, що у людини є проблеми з серцем, а значить потрібно сходити до лікаря. Якщо ви відразу відгадали загадку, можливо, ваше покликання – лікувати людей. Які у вас були варіанти відповідей?

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...