Захистіть смартфон від злому і вірусів! Ось як вимкнути автозавантаження у Telegram

У сучасному світі, де наш смартфон став невід'ємною частиною життя, питання його безпеки стоїть гостро, як ніколи. Кіберзловмисники постійно шукають нові шляхи крадіжки даних, зараження вірусами тощо, передають Патріоти України.

Щоб убезпечити себе, потрібно зберігати пильність та не користуватися програмами та месенджерами бездумно. Про те, як покращити свою безпеку, відключивши всього одну функцію в Telegram, розповілиiТechua.

Один із поширених способів атак - це використання шкідливих файлів, які можуть автоматично завантажуватися на ваш телефон навіть без вашого відома. Чимало застосунків, в тому числі і Telegram, мають функцію автоматичного завантаження медіафайлів. Вона може здаватися зручною, але несе в собі певні ризики.

Автозавантаження в Telegram на ПК

Те, що автозавантаженні файли можуть бути небезпечними, помітили в застосунку Telegram на Windows. Один з завантажених файлів без проблем запустив код та почав керувати калькулятором.

Таким чином зловмисники можуть встановити на ваш комп’ютер чимало шкідливих файлів, які допоможуть їм вкрасти ваші дані, заразити ПК вірусом тощо. Тому варто відключити автозавантаження.

  1. Відкрийте Telegram та натисніть на смужки в верхньому лівому кутку;
  2. Зайдіть в "Налаштування";
  3. Натисніть "Просунуті налаштування";
  4. В розділі "Автозавантаження медіа" натисніть на "В каналах" та вимкніть тумблери напроти "фотографії" та "файли".

За потреби, якщо ви часто переписуєтесь з новими людьми, ви можете вимкнути автозавантаження також в групах та чатах. Це дозволить вам повністю контролювати те, що відбувається в месенджері.

Автозавантаження в Telegram на смартфоні

Аналогічні дії варто зробити і на вашому смартфоні, адже ніхто не може гарантувати того, що кіберзлодії не спробують отримати доступ до ваших даних через нього.

  1. Відкрийте Telegram та натисніть на смужки в верхньому лівому кутку;
  2. Зайдіть в "Налаштування";
  3. натисніть на "Дані та сховище";
  4. Ублоці "Автозавантаження медіа" вимкніть усі тумблери.

Тепер жодні файли чи медіа не зможуть проникнути на ваш гаджет без вашого відома, адже для того, щоб завантажити будь-що, вам потрібно буде безпосередньо натиснути на нього пальцем.

На вулицю радять не виходити! Названо найгарячіше місто у світі, де риба вариться просто у морі

неділя, 21 липень 2024, 21:32

Хвиля спеки, яка накрила Україну, здавалась нам нестерпною. Але у світі існує місце, де від високої температури птахи мертвими падають з неба, а риба вариться просто у морі, передають Патріоти України. Як пише видання Mirror, йдеться про столицю Кувейт...

Ви будете здивовані! ТОП-5 міфів про літню спеку, від якої не врятує холодний душ

неділя, 21 липень 2024, 21:22

В Україні триває спекотна погода. І в умовах високих температур дуже важливо знати, як зберегти прохолоду, передають Патріоти України. Однак більшість людей вірять поширеним міфам щодо того, як боротися зі спекою. Чи допоможе охолодитися холодний душ і...