Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), передають Патріоти України.

Тому городники радять колегам не полінуватися і дати розсаді підживлення, приготоване на основі глюконату кальцію.

Розчином цього аптечного препарату добре обприскувати томати по листку, або навіть закопувати цілі таблетки на грядці — по 1 таблетці (дозування 500 мг) під корінь кожної рослини. Втім, робити це потрібно на деякій відстані від стебла.

Детальніше про ці способи підживлення ваших томатів дивіться у продовженні відео, опублікованому на ресурсі «Генеральський сад».

Господиням на замітку! Дієві способи, які надовго повернуть білизну вашій ванні

п’ятниця, 12 серпень 2022, 18:15

Ви здивуєтеся, але навіть та ванна, яка на перший погляд здається чистою, насправді такою не є, передають Патріоти України. Що вже й казати про ті інсталяції, які явно потребують того, щоб їх привели в порядок. Однак в цій справі не можна діяти навманн...

Як ароматизувати одяг та білизну під час прання, прасування та в шафі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 17:14

Часом навіть після прання в пральній машині білизна зберігає неприємний запах, від якого важко позбутися, передають Патріоти України. Причина також може бути і в самій машинці, коли фільтр або ущільнення забруднені і зношені. Точно так же мокру білизну...