Запам'ятайте це! Медики розповіли, чому дітям не можна давати сироп від кашлю

Кашель у дитини викликає завжди масу занепокоєнь у батьків і часто малюкові дають сиропи від кашлю або всілякі таблетки. Цього робити категорично не можна. Медики в групі Доказові розповіли, чому такі дії не тільки не допоможуть, а можуть сильно нашкодити, передають Патріоти України.

Для довідки

Кашель - це захисний механізм організму, спрямований на очищення дихальних шляхів від слизу і сторонніх тіл. Отже, робимо висновок, що кашель зупиняти не треба, він припиниться сам відразу, як тільки причина, яка його викликала, пройде.

Що роблять сиропи від кашлю

Муколітики збільшують кількість слизу в нижніх дихальних шляхах. Це зовсім не потрібно, коли дитина кашляє від роздратованого горла або трахеї. Відбувається затікання сопель по задній стінці та збільшується мокрота в бронхах.

Також це прямий шлях до приєднання бактеріальних ускладнень - бронхіту, бронхіоліту, пневмонії. Також сиропи від кашлю заборонені для дітей, бо у них наднизька сила кашльового поштовху. Дитина до 4-х років просто нездатна викашляти те, що наплодить в бронхах і легенях муколітик.

Запам'ятайте це!

Відхаркувальні сиропи заборонені для дітей до 6 років. Після цього віку вони призначаються за суворими показаннями. Не забувайте про зволоження повітря в кімнаті - це дуже важливо для профілактики і лікування хвороби.

Змішайте мило та цей копійчаний аптечний засіб: Все вичистить до блиску - ванну, унітаз і душ

середа, 4 жовтень 2023, 18:44

Цей дешевий засіб відчистить усе: як легко позбутися вапняного нальоту та бруду з будь-яких поверхонь, передають Патріоти України. Дуже потужний та ефективний засіб для чищення будь-яких поверхонь від вапняного нальоту, застарілого жиру та бруду можна ...

Ви могли цього не знати: Як цукор допоможе приготувати саму хрустку запечену картоплю

середа, 4 жовтень 2023, 18:12

Запечена картопля – популярна у всьому світі страва. Його обожнюють за рум’яну золотисту скоринку, що покриває кожну скибочку, і за ніжний смак усередині, передають Патріоти України. Приготувати запечену картоплю просто, проте не завжди вона виходить і...