Заряджаємо смартфон без електрики - прості лайфхаки на час блекаутів

Через відключення електроенергії, які продовжуються по всій Україні, гаджети часто виявляються розрядженими в невідповідний момент. Щоб завжди бути на зв’язку є прості способи зарядити смартфон без електроенергії, передають Патріоти України.

На порталі Meta розповіли чотири робочі лайфхаки для заряджання телефону без електрики. Якщо у вас є ноутбук або автомобіль, це спростить завдання.

Спосіб за допомогою ноутбука

Вам знадобиться ноутбук та USB, яким гаджет можна до нього підключити. Стаціонарний комп’ютер цих цілей не підійде, оскільки живиться від електромережі. А батареї ноутбука цілком вистачить для підзарядки телефону. Не розраховуйте, що заряд смартфона відбудеться швидко, але за умов відсутності електроенергії цей спосіб вас однозначно виручить і не залишить без зв’язку.

Спосіб для автомобілістів

Якщо у вас є автомобіль, смартфон можна зарядити всередині салону. Для цього вам знадобиться адаптер кабелю USB. Підключіть кабель у салоні заведеного авто та зачекайте, поки зарядиться телефон. Це ще один швидкий спосіб залишатися на зв’язку під час блекауту.

Зарядні пристрої на сонячних батареях

У продажу є зарядні пристрої, які споживають сонячну енергію та можуть зарядити ваш гаджет. Такий спосіб зарядки підійде не тільки для блекаутів, але і для подорожей на відстані від благ цивілізації.

Звичайний павербанк

Класичний спосіб зарядити телефон – звичайний павербанк. Щоправда, електроенергія вам все ж таки знадобиться, тому що доведеться час від часу заряджати павербанк. Залежно від ємності батареї заряду може вистачити на два або три цикли заряду як телефону, так і ноутбука. Головне завжди заряджати павербанк, коли є світло і тримати при собі потрібні кабелі для зарядки.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...