Заряджаємо смартфон без електрики - прості лайфхаки на час блекаутів

Через відключення електроенергії, які продовжуються по всій Україні, гаджети часто виявляються розрядженими в невідповідний момент. Щоб завжди бути на зв’язку є прості способи зарядити смартфон без електроенергії, передають Патріоти України.

На порталі Meta розповіли чотири робочі лайфхаки для заряджання телефону без електрики. Якщо у вас є ноутбук або автомобіль, це спростить завдання.

Спосіб за допомогою ноутбука

Вам знадобиться ноутбук та USB, яким гаджет можна до нього підключити. Стаціонарний комп’ютер цих цілей не підійде, оскільки живиться від електромережі. А батареї ноутбука цілком вистачить для підзарядки телефону. Не розраховуйте, що заряд смартфона відбудеться швидко, але за умов відсутності електроенергії цей спосіб вас однозначно виручить і не залишить без зв’язку.

Спосіб для автомобілістів

Якщо у вас є автомобіль, смартфон можна зарядити всередині салону. Для цього вам знадобиться адаптер кабелю USB. Підключіть кабель у салоні заведеного авто та зачекайте, поки зарядиться телефон. Це ще один швидкий спосіб залишатися на зв’язку під час блекауту.

Зарядні пристрої на сонячних батареях

У продажу є зарядні пристрої, які споживають сонячну енергію та можуть зарядити ваш гаджет. Такий спосіб зарядки підійде не тільки для блекаутів, але і для подорожей на відстані від благ цивілізації.

Звичайний павербанк

Класичний спосіб зарядити телефон – звичайний павербанк. Щоправда, електроенергія вам все ж таки знадобиться, тому що доведеться час від часу заряджати павербанк. Залежно від ємності батареї заряду може вистачити на два або три цикли заряду як телефону, так і ноутбука. Головне завжди заряджати павербанк, коли є світло і тримати при собі потрібні кабелі для зарядки.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...