Засіб, який врятує навіть напівзасохлі кімнатні рослини - він є в кожній домашній аптечці

Ваші кімнатні рослини почали підсихати, втрачають листя, а їхні стебла стають крихкими? Існує бюджетне добриво, яке зможе їх врятувати. І його можна знайти в кожній домашній аптечці, передають Патріоти України.

Ні для кого не секрет, що аспірин допомагає лікувати чимало хвороб. Крім цього цей препарат ще й дуже дешевий і продається в кожній аптеці. Однак використовувати ацетилсаліцилову кислоту можна не лише для лікування. Аспірин може стати бюджетним добривом для квітів.

Аспірин для квітів - коли застосовується

Цей медичний препарат можна використовувати в різних випадках:

  • коли почало опадати листя;
  • якщо на кімнатній рослині не утворюються нові бутони;
  • коли квітка почала в'янути, засихати, бліднути.

Завдяки аспірину ви зможете швидко реанімувати рослину, а також стимулювати її ріст та появу нових бутонів. Також аспірин для квітів допомагає провести ефективну профілактику грибкових захворювань. А ще він полегшує стрес після пересаджування рослини.

Чому він ефективний

Коли рослина потрапляє в стресову ситуацію, то починає виробляти саліцилову кислоту, щоб утворився імунітет для кращої боротьби з різними проблемами. Якщо обприскувати розчином аспірину квіти, ви будете створювати додатковий захисний бар'єр.

Як використовується аспірин для вазонів

Щоб приготувати добриво з аспірину, вам знадобиться:

  • два літра води;
  • 1/4 пігулки аспірину.

Подрібніть таблетку, розчиніть її у воді. Цим розчином потрібно обприскувати та поливати кімнатні рослини 2-3 рази на тиждень. Взимку, коли квіти перебувають в стані спокою, робити це краще рідше.

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...

Як зварити буряк швидко за 10 хвилин: ТОП-3 рецепти для кожної господині

вівторок, 28 червень 2022, 16:59

Літо - час свіжих овочів. У раціоні кожного українця обов'язково має бути буряк. Цей корисний овоч багатий усіма вітамінами, які необхідні для кожного, передають Патріоти України. Вам потрібно:. Горіхи подрібнити в дрібну крихту блендером. Відварний бу...